Zavrieť

Porady

Hrubá mzda

kolko dostanem peniazkov ak zarobim 25tis. hrubeho v cistom cca priblzine?
nemam trosku prehlad o tomto
pri dnesnych tych odvodoch a vsetkom

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    blondy je offline (nepripojený) blondy

    iwa blondy
    bez daňového bonusu na dieťa a pri podpísaní vyhlásenia s uplatnením nezd. sumy na seba je čistá mzda 19051,-

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    bz5 Pozri príspevok
    18.974,- ak sa nemýlim.
    Pri bežnom slobodnom zamestnancovi mi to vyšlo 19.051,- Sk

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    inngrid Pozri príspevok
    kolko dostanem peniazkov ak zarobim 25tis. hrubeho v cistom cca priblzine?
    nemam trosku prehlad o tomto
    pri dnesnych tych odvodoch a vsetkom

    dakujem
    19.051 skk netto pri 25tis brutto (bez bonusu)

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    Keby nahodou aj niekomu inému pomohlo... Som objavil v mojom PC tabuľku na výpočet mzdy.
    Nezabudnite - je to aktuálne v prípade, že ide zamestnanca bez bonusu, neinvalida...atď.

    Vypočítaná suma bude +-2Sk pravdivá - je to z dôvodu zaokrúhľovania odovdov...

    Tabuľka je pravdivá od 1.1.2007.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    machinak Pozri príspevok
    Keby nahodou aj niekomu inému pomohlo... Som objavil v mojom PC tabuľku na výpočet mzdy.
    Nezabudnite - je to aktuálne v prípade, že ide zamestnanca bez bonusu, neinvalida...atď.

    Vypočítaná suma bude +-2Sk pravdivá - je to z dôvodu zaokrúhľovania odovdov...

    Tabuľka je pravdivá od 1.1.2007.
    Super aktuálna tabuľka, len by som to dôchodkové rozdelila na starobné a invalidné. A zdravotné posunula buď na začiatok, alebo koniec.

    Anonymka je offline (nepripojený) Anonymka

    som baba, ktorá je mladá - už skúsenejšia, ktorá miluje život, zábavu a svoju prácu ...viac Anonymka
    A keď má bonus na dieťa? To znamená, že čistá mzda je braná bez bonusu, t.j. bez ohladu na to, či má nárok, alebo nie. Však?

    blondy Pozri príspevok
    bez daňového bonusu na dieťa a pri podpísaní vyhlásenia s uplatnením nezd. sumy na seba je čistá mzda 19051,-

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    Daňový bonus súvisí s tým, či má dieťa a inými zákonom stanovenými podmienkami. Nemá nič spoločné s príjmom v tom pravom zmysle slova.

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    Dobrý deň, prosím Vás môžete mi niekto pomôcť a prilepiť mi nejaký link kde by som sa dozvedela o podstate tej novej navrhovanej super hrubej mzde? Ľudia sa ma v práci na to pýtajú, ale nech na to pozerám ako chcem, stále mi to vychádza že je to len " papierová" zmena, určite v tom však bude niečo iné oveľa dôležitejšie, keď to navrhuje p. Mihál. Keď som si zdala do vyhľadávača super mzda, nič mi nevyhodilo. Ďakujem veľmi pekne.

    Deganova je offline (nepripojený) Deganova

    Deganova
    jana32 Pozri príspevok
    Dobrý deň, prosím Vás môžete mi niekto pomôcť a prilepiť mi nejaký link kde by som sa dozvedela o podstate tej novej navrhovanej super hrubej mzde? Ľudia sa ma v práci na to pýtajú, ale nech na to pozerám ako chcem, stále mi to vychádza že je to len " papierová" zmena, určite v tom však bude niečo iné oveľa dôležitejšie, keď to navrhuje p. Mihál. Keď som si zdala do vyhľadávača super mzda, nič mi nevyhodilo. Ďakujem veľmi pekne.
    Janka, daj si na Porade do vyhľadávača odvodový bonus a tam sa všetko dozvieš.

    jana32 je offline (nepripojený) jana32

    jana32
    No, vidíš, veď to je jasné, že to súvisí s tým. No čo, ja vždy potrebujem niekoho kto ma " nakopne". Ďakujem !

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.