Zavrieť

Porady

Zostatok dovolenky k 31.12.2006

ahojte ako si mozem vytlacit k 31.12 zostatok dovolenky vsetkych zamestnancov za rok 2006 aby som im mohla urobit rezervy na dovolenky a potom mi tie dni bude automaticky tahat do noveho roku alebo si ich tam musim dopisat do karty zamestnanca..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    Prepni sa do roku 2007 a tam si daj prehľad čerpania dovolenky za rok 2007 ! Tam sa Ti ukáže zostatok starej dovolenky aj náhrada za nevyčerpanú dovolenku.

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    a potom mi to bude v januari davat + tie dni ktore nevycerpal alebo ich tam musim nahodit rucne..

    staankaa je offline (nepripojený) staankaa

    staankaa
    uz som si ju vytlacila ale mi tam dava len tie dni co mu ostali za rok 2006 ale ked mu budem robit mzdu za januar tak mi tam bude davat automaticky staru dovolenku+novu alebo len tu novu?

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V tej zostave by si mala vidieť mať v kolónke sd - zostatok dovolenky z roku 2006, nd - nárok na dovolenku v r. 2007.

    Zostatok dovolenky k 31.12.2006

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.