Zavrieť

Porady

náplň

Ahojte, môžete mi poradiť, naplnila som si náplň do tlačiarne HP, zrazu mi nechce vôbec tlačiť a vypisuje, že problém a vložiť novú náplň, čo s tým?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Naplnila si alebo si dala novú. Keď sa plní náplň, j potrebné postupovať podľa letáka , čo dávajú pri kúpe náplní.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Naplnila som, doteraz som vždy naplnila vložila do tlačiarne a fungovalo, teraz som tlačila nejaké doklady, boli už bledé, posledný bol bez písmen, tak som naplnila a náplň nič...........

    Zužu je offline (nepripojený) Zužu

    Zužu
    Áno, keď sa plní tá istá viackrát tak to robí. Ja to robím tak, že vložím takú ktorá ešte nebola plnená, čiže vlastne ju oklamem a potom vložím starú naplnenú a ide to. Alebo prelepujem tie napichané dierky maličkou lepiacou páskou. So skúsenosti viem, že najviac trikát môžem naplniť.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    Aj tak mi to nejde, tak som súrne potrebovala tlačiť, no asi budem musieť kúpiť novú, ale nejde mi to do hlavy ešte pred hodinou mi super tlačila a po naplnení už nie, do kelu akurát teraz...........

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.