Zavrieť

Porady

Vzor DP PO za rok 2004

Dobrý deň!

Chcela by som sa spýtať či niekto nepozná nejakú webovskú stránku na ktorej by bolo vyplnené DP pre PO za rok 2004 ako vzor.Nakoľko prvý rok účtujem v OMEGE a celkom nemylo som zostala prekvapená , že v tomto programe nieje aktualizované DP pre PO tak ako je v ALFE pre FO .
A ani do budúcna nič také Kros neplánuje.
Naozaj by mi to pomohlo ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Viera je offline (nepripojený) Viera

    Viera
    K Poradcovi č. 5-6/2004 som ako predplatiteľ dostala prílohu - Daňové priznania za rok 2004, kde sú uvedené aj vyplanené priznania. Možno to nájdeš niekde v kníhkupectve, aleho priamo u vydavateľa www.i-poradca.sk
    Vierka ďakujem . Ja mám tiež 5-6/2004 Poradcu vieš tam sú len výkazy ale ja by som potrebovala DP pre PO ako vzor asi chcem nemožné aj tak ďakujem!

    Viera je offline (nepripojený) Viera

    Viera
    Marcela, trochu som to poplietla, je to príloha Poradcu 5-6/2005 ( nie 2004 )- Daňové priznania za rok 2004 a je tam vyplnené priznanie PO str. 177 až 183 ( úplne na konci )...

    Vzor DP PO za rok 2004

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.