Zavrieť

Porady

DIČ podnikateľa

jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Súrne potrebujem zistiť DIČ podnikateľa. Hľadala som aj tu, aj na www.drsr.sk a nikde som nič nenašla. Alebo som prehliadla ? Nie je platiteľom DPH, potrebujem len to DIČ.
Usporiadat
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

jess Pozri príspevok
Súrne potrebujem zistiť DIČ podnikateľa. Hľadala som aj tu, aj na www.drsr.sk a nikde som nič nenašla. Alebo som prehliadla ? Nie je platiteľom DPH, potrebujem len to DIČ.
Daška, ak dáš na www.drsr.sk do vyhladávača ... overovanie IČ v SR nič ti nenájde ?
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Ale ,ona ho práve potrebuje zistiť lebo ho nevie.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
No to by zaujímalo aj mňa ako to zistiť okrem telefonátu na DÚ , prišiel mi jeden živnostník , ktorý vôbec nemá šajnu aké ma nové DIČ ....DP mu podávajú stále na R.Č.....to ste už zažili ....?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
DP mu podávajú stále na R.Č.....to ste už zažili ....
Zitka zažila som, a ešte aj komentár k tomu, a to nie je dobre? Jedno číslo Vám nestačí??? Veď číslo ako číslo.
0 0
Manual Manual

Manual je offline (nepripojený) Manual

vikinka Pozri príspevok
Ale ,ona ho práve potrebuje zistiť lebo ho nevie.
Tak to je z prepracovanosti ani to nebudem mazať
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
lenkak Pozri príspevok
DP mu podávajú stále na R.Č.....to ste už zažili ....
Zitka zažila som, a ešte aj komentár k tomu, a to nie je dobre? Jedno číslo Vám nestačí??? Veď číslo ako číslo.
No vieš , ale tento rok idem robiť DP ja .......asi budem musieť zisťovať , ale kto vie čo sa aj popri zisťovaní objaví ...... lebo sídlo má v jednom meste , kde sa roky nezdržuje a býva v inom meste bez ohlásenia zmeny a aj zmeny trvalého bydliska ......takže nové DIČ aj keď mu doručili v r.2004 tak ho nemal kto prevziať a vrátilo sa to na DÚ
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
nuž na nete to asi nenájdeš
http://www.porada.sk/t16303-overenie...light=overenie
0 0
vikinka vikinka

vikinka je offline (nepripojený) vikinka

Zita5 Pozri príspevok
No vieš , ale tento rok idem robiť DP ja .......asi budem musieť zisťovať , ale kto vie čo sa aj popri zisťovaní objaví ...... lebo sídlo má v jednom meste , kde sa roky nezdržuje a býva v inom meste bez ohlásenia zmeny a aj zmeny trvalého bydliska ......takže nové DIČ aj keď mu doručili v r.2004 tak ho nemal kto prevziať a vrátilo sa to na DÚ
Zitka, to ti vobec nezávidím,budeš viac pátrať ako účtovať.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

jess Pozri príspevok
Súrne potrebujem zistiť DIČ podnikateľa. Hľadala som aj tu, aj na www.drsr.sk a nikde som nič nenašla. Alebo som prehliadla ? Nie je platiteľom DPH, potrebujem len to DIČ.

Pokial viem, danove cislo podlieha nejakemu tajomstvu, rovnako ako vsetky ostatne informacie o danovnikovi (myslim s vynimkou info o tom, ci nema nedoplatky), preto ti ho na ziadnom DU nepovedia. (Teda povedia ho iba samotnemu danovnikovi.)

Naopak je to trocha jednoduchsie, ak mas danove cislo, tak mozes na http://ec.europa.eu/taxation_customs...n/vieshome.htm overit, ci je platne a niekedy sa tam zjavi aj info, komu patri. (Nechapem, preco sa niekedy zjavi a niekedy nie.)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
vikinka Pozri príspevok
Zitka, to ti vobec nezávidím,budeš viac pátrať ako účtovať.
Však to ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

misomiso Pozri príspevok
Pokial viem, danove cislo podlieha nejakemu tajomstvu, rovnako ako vsetky ostatne informacie o danovnikovi (myslim s vynimkou info o tom, ci nema nedoplatky), preto ti ho na ziadnom DU nepovedia. (Teda povedia ho iba samotnemu danovnikovi.)
A vieš že mi to dičo dnes povedali do telefónu?
A na DÚ, kde moja noha nikdy nevkročila!
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
kukučka Pozri príspevok
A vieš že mi to dičo dnes povedali do telefónu?
A na DÚ, kde moja noha nikdy nevkročila!
Betka určite tam máš známu ...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Stačí pekne poprosiť A JE TO, ale je to ďaleko od Bratislavy.
Stačilo meno, IČO, RČ. A naozaj to bol cudzí DÚ, nie môj.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
Mám IČO , ale dala som prerábať faktúry jednej babe za celý rok a ona prerobila aj to, čo nemala, čo osm jej nekázala a zmenila si na tých svojich faktúrach j DIČ. Najprv mi posielala s DIČ 102.... a teraz tam asi buchla rodné číslo, tak mi to pripadá. Tak ju chcem uviesť na správnu koľaj, lebo nemá po 13 rokoch podnikania prehľad, čo je IČO, čo je DIČ, čo je IČ DPH. Furt mi nerobí správne faktúry s náležitosťami aké tam má mať. Dnes , keď jej zavolám, že to musí zase všetko prerobiť asi ju raní mŕtvica.
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

kukučka Pozri príspevok
A vieš že mi to dičo dnes povedali do telefónu?
A na DÚ, kde moja noha nikdy nevkročila!
Tak to mas stastie. Ja som musel zistovat danove cislo jedneho danoveho subjektu podstatne sofistikovanejsim sposobom...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

čo sa za mladi naučíš....
" Za pýtanie * nebijú! " som často počúvala v detstve.
* rozumej ako otázku, ale aj prosbu, a ak k tomu pridáš lichôtku, kto by ti odolal?
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
jess Pozri príspevok
Mám IČO , ale dala som prerábať faktúry jednej babe za celý rok a ona prerobila aj to, čo nemala, čo osm jej nekázala a zmenila si na tých svojich faktúrach j DIČ. Najprv mi posielala s DIČ 102.... a teraz tam asi buchla rodné číslo, tak mi to pripadá. Tak ju chcem uviesť na správnu koľaj, lebo nemá po 13 rokoch podnikania prehľad, čo je IČO, čo je DIČ, čo je IČ DPH. Furt mi nerobí správne faktúry s náležitosťami aké tam má mať. Dnes , keď jej zavolám, že to musí zase všetko prerobiť asi ju raní mŕtvica.
Včera som s ňou telefonolvala a tvrdí mi (podniká 16 rokov !!!), že ona iné číslo ako rodné číslo nikdy nemala . Tak som ju uviedla na správnu koľaj, že v roku 2004 sa menili rodné čísla na DIČ. Vraj to je účtovníčka nepovedalaa !!!!
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
jess Pozri príspevok
Včera som s ňou telefonolvala a tvrdí mi (podniká 16 rokov !!!), že ona iné číslo ako rodné číslo nikdy nemala . Tak som ju uviedla na správnu koľaj, že v roku 2004 sa menili rodné čísla na DIČ. Vraj to je účtovníčka nepovedalaa !!!!
A keď doteraz používal RČ namiesto DIČ potom môže čakať penále.
0 0
jess jess

jess je offline (nepripojený) jess

žienka
smith Pozri príspevok
A keď doteraz používal RČ namiesto DIČ potom môže čakať penále.
Aj to mi tvrdila, že už mali veľa kontrol a nikto nič nenamietal

Ale ja takéto faktúry vraciam. Keď jej to nevadí, mne to teda vadí a problémy nechcem mať.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

misomiso Pozri príspevok
Pokial viem, danove cislo podlieha nejakemu tajomstvu, rovnako ako vsetky ostatne informacie o danovnikovi (myslim s vynimkou info o tom, ci nema nedoplatky), preto ti ho na ziadnom DU nepovedia. (Teda povedia ho iba samotnemu danovnikovi.)

Naopak je to trocha jednoduchsie, ak mas danove cislo, tak mozes na http://ec.europa.eu/taxation_customs...n/vieshome.htm overit, ci je platne a niekedy sa tam zjavi aj info, komu patri. (Nechapem, preco sa niekedy zjavi a niekedy nie.)
Mišo, akému? Ja som si doteraz myslela, že kvôli(aj) tomu sa menilo používanie RČ na DIČ, aby nepodliehalo niečomu tajomnému. Prečo potom IČ DPH nie je utajené?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať