Zavrieť

Porady

Laser Jett 4 L

Chcem sa opýtať: nemá niekto vyradenú, hoci aj nefunkčnú laserovú tlačiareň HL Laser Jet 4 L?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

    Liptáčik
    Ak Ti to nerobí problém, skús sa pozrieť presnejšie. Ja mám 4 L a zišiel by sa mi náhradný diel, ktorý zatiaľ neviem zohnať.

    anto je offline (nepripojený) anto

    ekonóm anto
    Ja ju tiež mám, ale ide mi dobre, zatiaľ neuvažujem z jej výmenou, ak vypadne tak potom si kúpim taktiež HP

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Poradí mi niekto prosííím ?!
    Snáď nebudem ale ja mám tlačiareň LaserJet 6L . V poslednom čase sa mi stáva, že večer (vypínam PC a spolu sním sa vypína mi aj tlačiareň), som vytlačila niečo, nič nezostalo na tlačenie. Ráno zapnem PC, vidím že nabehne tlačiareň ale napríklad: zadám niečo tlačiť a tlačiareň netlačí. Až potom, keď reštartujem počítač, mi vytlačia sa zadané dokumenty.
    Druhý problém je teraz tak rok vtom, že nemôžem dať viac papierov a tlačiť súvisle, lebo mi zatiahne všetky papiere. Musím ích klásť po jednom, vždy počkať na svetelný signál ,dať druhý papier. V prípade, že chcem tlačiť obojstranne, musím počkať na prvú stranu, vybrať ju dávať pozor ako ju vložím aby sa nestalo, že dole hlavou bude text oproti prvej strane a tak potom mám dvojstranu vytlačenú.
    PS: Ak budete presvedčení, že je treba kúpiť nová tlačiareň, (pre moju prácu však je potrebná Laserová tlačiareň) tak budem rada ak poradite typ, ale potom už spolu so scenerom prosím. Cena -tú si nemôžem dovoliť viac ako cca 5000.- SK.
    Ďakujem Zita

    Surehand je offline (nepripojený) Surehand

    Surehand
    Skús niečo ako SAMSUNG SCX-4200, CANON i-SENSYS MF4010, HP LaserJet M1120, to sú zariadenia, ktoré sa dajú vtesnať do 5 tisíc a fungujú ako tlačiareň, skener a kopírka. Skúsim ešte popozerať aj nejaké iné.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Surehand Pozri príspevok
    Skús niečo ako SAMSUNG SCX-4200, CANON i-SENSYS MF4010, HP LaserJet M1120, to sú zariadenia, ktoré sa dajú vtesnať do 5 tisíc a fungujú ako tlačiareň, skener a kopírka. Skúsim ešte popozerať aj nejaké iné.
    Ďakujem krásne za námahu a radu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.