Zavrieť

Porady

zaciatocnik

ahojte,
chcela by som robit uctovnictvo nejakym s.r.o-ckam. boli by to len take klasicke veci, nic tazke, ale chcela som sa spytat aky softwer by ste mi odporucili. uctovala som uz v softipe - podvojne a jednoduche v Krose, resp. v Alfe. takze s tymto ake take skusenosti mam....neviete mi poradit s cim by som mala zacat doma? co bude aj cenovo pristupne, aby som tam mohla mat viacero firiem? vdaka...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    romana R. je offline (nepripojený) romana R.

    romana R.
    ahoj, ja uctujem v krose - program OMEGA, som velmi spokojna, len je dost drahy... myslim ze MRP ma celkom prijatelne ceny
    skusala som jednoduche uctovnictvo, to bolo celkom ok, podvojne nepoznam
    pripadne program POHODa - len cenu neviem..

    Skalka je offline (nepripojený) Skalka

    Skalka
    Pracujem v MRP - podvojné. Má veľmi dobrú cenu a ročný upgrade je tiež únosný. Program pod DOS-om je pomerne ľahko naučiteľný. Keď vieš čítať, vieš v ňom pracovať. Výstupy sú veľmi prehľadné. MRP pod Windowsom je síce komfortnejšie, ale zdá sa mi neprehľadné čo sa týka hľadania výstupov. A je v ňom pomalá práca. Ak potrebuješ robiť veľa a rýchlo tak MRP- DOS. Nie že by som chcela robiť reklamu.

    barbara6 je offline (nepripojený) barbara6

    barbara6
    MRPčko mám doma nie je to zlý program, ale každý má svoje muchy....inak ja som spokojná s PROLUCOM je to dosť kvalitný program...

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    Ja robím s OMEGOU a kedysi som robila v Krose. Omega je síce na začiatku komplikovaná, ale keď sa s ňou človek naučí robiť, je na nezaplatenie. A ak sa vystihne nejaká akcia (robia ju dosť často, trebárs keď je Cofax, tak sa dá kúpiť lacno. (mňa to vyšlo pri 50 % zlave na cca 5.000,- Skk.) Neviem aké sú teraz ceny, ale ja by som Omegu už nevymenila.

    piskotka je offline (nepripojený) piskotka

    piskotka
    Julie*** Pozri príspevok
    ahojte,
    chcela by som robit uctovnictvo nejakym s.r.o-ckam. boli by to len take klasicke veci, nic tazke, ale chcela som sa spytat aky softwer by ste mi odporucili. uctovala som uz v softipe - podvojne a jednoduche v Krose, resp. v Alfe. takze s tymto ake take skusenosti mam....neviete mi poradit s cim by som mala zacat doma? co bude aj cenovo pristupne, aby som tam mohla mat viacero firiem? vdaka...
    My robime v Book-keepri od Compeko, jasny prehladny a na vsetko. Sice pracuje v DOSe ale zato je velmi rychly a subory su malinkate

    renatka.zem je offline (nepripojený) renatka.zem

    renatka.zem
    Výber programu je na tebe, skús si posťahovať štart verzie, porovnať, a podľa svojich predstáv si vybrať. Každý program má svoje dobré aj nie moc vydarené veci. Ja robím v Money S3. Dcéra sa v škole učí na Omege a obe sme spokojné, v tých programoch nie sú veľké rozdiely, je to aj o tom na ktorý si zvykneš a budeš sa v ňom naďalej zdokonaľovať a obľúbiš si ho.
    Ale na začiatok je dobrá vec tie štart verzie.
    Veľa úspechov!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.