Zavrieť

Porady

Bufet

Jeden môj známy chce otvoriť bufet (stánok s občerstvením) na kúpalisku, ktorý by prevádzkoval iba počas sezóny (veď komu by aj predával v zime?). Je k tomu asi potrebný živnostenský list, súhlas hygienika, prihlásiť prevádzku, registračnú pokladnicu, prihlásiť sa na DÚ. Zabudla som na niečo? Ako to bude s odvodmi a vedením účtovníctva keď je to činnosť na cca 3-4 mesiace za kalendárny rok.
Má s tým niekto skúsenosti??
Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tibor je offline (nepripojený) tibor

    práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac tibor
    TOKY
    Jeden môj známy chce otvoriť bufet (stánok s občerstvením) na kúpalisku, ktorý by prevádzkoval iba počas sezóny (veď komu by aj predával v zime?). Je k tomu asi potrebný živnostenský list, súhlas hygienika, prihlásiť prevádzku, registračnú pokladnicu, prihlásiť sa na DÚ. Zabudla som na niečo? Ako to bude s odvodmi a vedením účtovníctva keď je to činnosť na cca 3-4 mesiace za kalendárny rok.
    Má s tým niekto skúsenosti??
    Ďakujem
    predávať môže zábudlivcom či korčuliarom...(:

    ale podľa mňa okrem spomenutého potrebuje aj ten stánok - resp. mať nejaký na prenájom - ako aj súhlas prevádzkovateľa kúpaliska

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    Stánok bude potrebovať určite. Ja ešte by som potrebovala poradiť ako účtovať nákup surovín. On by chcel predávať palacinky, lángoše, pizzu a pravdaže nápoje. Môže sa to dať hneď do nákladov, alebo prijať na sklad a postupne vydávať? Vlastne pri JÚ to ide po úhrade všetko do nákladov. Namôže sa to zaradiť do remeselnej činnosťi a uplatňovať si 60%?

    Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

    ťažko pracujúca účtovníčka Yvvetta
    Treba si pozrieť prílohu k živ. zákonu, či spadá táto činnosť do rem. živností. Ak áno, môže si výdavky upl. 60%

    TOKY je offline (nepripojený) TOKY

    TOKY
    našla som tam výrobu potravín a nápojov a ešte pohostinskú činnosť. výroba potravín -to by sme tu mali ale je tu aj predaj. a pohostinská činnosť? no neviem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.