Zavrieť

Porady

Ročné hlásenie dane na diskete / CD

Počula som, že prílohy z III.časti hlásenia sa podávajú na DÚ aj formou CD, alebo na diskete. Je to určené podľa počtu ľudí, alebo stačí ak sa vypíšu ručne. Neviem, či z programu MONYS3 by sa to dalo nejako nahrať, keď je tlač iná ako požaduje predtlač na výkazoch a musela som ich vypísať ručne. Mám 60 zamestnancov.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marta V je offline (nepripojený) Marta V

    Marta V
    Nemusia sa dokladovať na diskete, je to len pre uľahčenie, aby sme to nemuseli prepisovať ručne. Ja som odovzdávala tiež ručne vypísané hlásenie a mám 96 zamestnancov.

    daniek je offline (nepripojený) daniek

    daniek
    Marta V Pozri príspevok
    Nemusia sa dokladovať na diskete, je to len pre uľahčenie, aby sme to nemuseli prepisovať ručne. Ja som odovzdávala tiež ručne vypísané hlásenie a mám 96 zamestnancov.
    presne tak nie je to povinnosť naopak je to uľahčenie práce pre firmy s veľkým počtom zamestnancov aby nemuseli vypisovať ručne, pričom platí že k diskete resp. cd musí byť priložená aj zostava v papierovej forme akú ti vytlačí program na formáte nezáleží. čo sa týka spracovania III. časti na médium existuje Popis formátu suboru obsahujúceho údaje o zamestnancoch z III. časti ročného hlásenia za rok 2006.

    Ročné hlásenie dane na diskete / CD

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.