Zavrieť

Porady

Mesačné výkazy do sociálnej poisťovne

Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    babyslecna Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem
    Nie, netreba, ja posielam iba prvú stranu, ale na každej SP to nevyžadujú.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    babyslecna Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcem sa len informovať, či je potrebné zasielať sociálnej poisťovni mesačné výkazy aj poštou, keď ich posielam elektronickou poštou. Ďakujem

    Stačí elektronicky. Volakedy bolo potrebné posielať poštou ešte prvú stranu ale už to zrušili

    babyslecna je offline (nepripojený) babyslecna

    babyslecna
    Ďakujem pekne za odpoveď. Mňa len zneistila moja účtovníčka, lebo mi povedala, že je to povinné. No na sociálnej poisťovni mi povedali, keď som si vybavovala elektronické zasielanie výkazov, že už posielať poštou nemusím. Pekný deň Vám prajem!!!

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    babyslecna Pozri príspevok
    Ďakujem pekne za odpoveď. Mňa len zneistila moja účtovníčka, lebo mi povedala, že je to povinné. No na sociálnej poisťovni mi povedali, keď som si vybavovala elektronické zasielanie výkazov, že už posielať poštou nemusím. Pekný deň Vám prajem!!!
    nenechaj sa zneistiť, stačí elektronicky

    Zlata je offline (nepripojený) Zlata

    Zlata
    Môžem odoslať do soc. poisťovne mesačné výkazy vytlačené z programu (MRP) alebo ich musím prepisovať na ich ružové tlačivá. Elektronicky neposielam.

    Zlata je offline (nepripojený) Zlata

    Zlata
    Pohar Pozri príspevok
    prosím, o aké výkazy ide? dakujem.
    Pýtala som sa na Mesačný výkaz poistného a príspevkov do soc. poisťovne, resp. do zdravotnej poisťovne.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Do každej poisťovne môžu byť mes. výkazy a oznámenia, či prihlášky......čierno-biele, ale "identické".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.