Zavrieť

Porady

ORANGE-vráťme život Tatrám

Ahojte všetci,
viete mi poradiť? Na faktúre od Orange mám okrem paušálu a iných poplatkov odúčtované aj 50,- Sk - vráťme život Tatrám. Je to oslobodené od DPH.
Myslíte, že by som to mala zaúčtovať na nákladový účet napr. 518999 a bola by to pripočítateľná položka k zisku, alebo by ste to dali natvrdo do nákladov?
ďakujem, prajem pekný deň
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    accad je offline (nepripojený) accad

    accad
    Gabr
    Ahojte všetci,
    viete mi poradiť? Na faktúre od Orange mám okrem paušálu a iných poplatkov odúčtované aj 50,- Sk - vráťme život Tatrám. Je to oslobodené od DPH.
    Myslíte, že by som to mala zaúčtovať na nákladový účet napr. 518999 a bola by to pripočítateľná položka k zisku, alebo by ste to dali natvrdo do nákladov?
    ďakujem, prajem pekný deň
    K tomu by som dodala, ako je upravené používanie mobil. telefónu? Iba na podnikateľské účely = 100% náklad alebo aj na súkromné účely = rozlišovanie podľa výpisu volaných čísel. Ak je v smernici, že daný telefon sa používa iba pre účely zabezpečenia príjmu, použitie audiotexových čísel a SMS charitatívneho charakteru sú porušením danej smernice!!!

    ORANGE-vráťme život Tatrám

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.