Zavrieť

Porady

kocúrnik

hľadám sušenú alebo živú rastlinu pre moje mačkátka...nadáva sa tomu
KOCÚRNIK, po slovensky ŠANTA KOČIČÍ...alebo aspoň semienka...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    kočičí, že po slovensky

    tu máš Katka debatu na x strán

    http:///read.php?154,1496368,page=1
    Naposledy upravil Richard : 08.04.07 at 21:50

    brm je offline (nepripojený) brm

    živnostník brm
    vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty... prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?

    Michal55 je offline (nepripojený) Michal55

    Michal55
    Kocúrnik mi rastie v záhrade, kocúrikovia ho skutočne zbožňujú!! Okrem toho je to pekná okrasná rastlina, ktorá kvitne skoro až do jesene a v podstate nepotrebuje žiadnu starostlivosť. Stači zasadiť pár korienkov a je to. Môžem ti dať.

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    brm Pozri príspevok
    vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty... prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?
    Skús hľadať pod menom Nepeta, možno aj semiačka nájdeš. Kvitne na modro skoro tak ako šaľvia lekárska. Poznám len z časopisov, aj ja by som prijala, ale ani Nitre nič poriadne človek nekúpi.

    Zuzana2 je offline (nepripojený) Zuzana2

    Zuzana2
    brm Pozri príspevok
    vrelá vďaka za tip...ale niečo bližšie by mi bodlo...na Poříčí sa mi nechce ísť, robím práve výplaty... prevrátila som trh na miletičke hore nohami a nikto o tom nepočul, nikto to nevidel...kde by sa to v blave dalo splašiť?
    V záhradnom centre Kulla majú. Minulý rok som kúpila, zasadila, je to fakt vďačná rastlinka. Už kvitne.

    taťko je offline (nepripojený) taťko

    taťko
    kocúrnikje aj výborná liečivá rastlina proti hnačke a dýchacím problémom mám ho dosť aj na rozdávanie, len sa treba ohlásiť. pá

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.