Zavrieť

Porady

Váš názor na :

Dobrý deň.
Chcel by som Vás požiadať čo by ste odpovedaly na takéto otázky

1. Predstavte si, že podníkáte na Slovensku. Aké - podľa vás - najdôležitejšie zmeny momentálne prebiehajú v našom marketingovom prostredí?

2. Uveďte príklad spoločensky zodpovedného správania sa nejakej organizácie a okomentujte ho.



Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    karol.za je offline (nepripojený) karol.za

    karol.za
    rickman Pozri príspevok
    neviem preco, ale pripada mi to ako uloha do skoly
    mňa by viecej zaujímali odpovede na tieto otázky priamo od zadávateľa-nakoľko má v profile uvedené ,,iná manažérska pozícia,, ,možno otázku č.1 zadal z dôvodu,že nepracuje v odbore marketing,ale druhú otázku by mohol zodpovedať ,,hravo,, a uviesť príklad spoločensky zodpovedného správania v spoločnosti kde zastáva inú manažérsku pozíciu a aj to okomentovať
    s pozdravom karol
    Úlohy sú uplne zodpovedané išlo mi len o názor nej osoby oko by na dané otázky zodpovedal. Ano presne je to otazka na Školu, nejedná sa tu o vypracovanie jedná sa tulen a len o názor iných ľudí.

    Ďakujm

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.