Zavrieť

Porady

Nový štvrťročný prehľad

cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Chcem sa opýtať, či vám náhodou neprišlo niečo zo Stormware ohľadom nových štvrťročných prehľadov...
Usporiadat
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Na ich stránke je zavesená nová aktualizácia, tá by to už mala ošetriť si myslím.... idem to aj ja pozrieť...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Ďakujem, idem pozrieť aj ja.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Je tam stará aktualizácia 8501 a v tej ešte nie je nový prehľad.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Mám taký pocit, že si v poslednej dobe v Stormware trochu dávajú načas s aktualizáciami miezd. Aj posledná bola v "poslednej" chvíli ...
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Ja som tam volala, práve testujú novelizáciu, ale v piatok by už mala byť na internete.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Bol by najvyšší čas.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Dobrý den milý poradáci!!!
Prosím o radu ohľadom prehľadu a viem, že mnohí už máte urobení a tak prosím o radu ja
dúfam,že mi poradíte a pomôžete mi!!!
Neviem aký dátum mám napísať do riadku 7 a aku sumu tak mám napísať takú istú ako v riadku 6?????
A v riadku 11 sa píše aký dátum a suma je rovnaká v riadku 10 a 11 myslím tým zrážkovú daň?????
Prosím prosím už som zúfala s toho prehľadu

Vďaka Silvia

0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
Dobrý den milý poradáci!!!
Prosím o radu ohľadom prehľadu a viem, že mnohí už máte urobení a tak prosím o radu ja
dúfam,že mi poradíte a pomôžete mi!!!
Neviem aký dátum mám napísať do riadku 7 a aku sumu tak mám napísať takú istú ako v riadku 6?????
A v riadku 11 sa píše aký dátum a suma je rovnaká v riadku 10 a 11 myslím tým zrážkovú daň?????
Prosím prosím už som zúfala s toho prehľadu

Vďaka Silvia
na riadok 7 uvedieš dátum, kedy si skutočne daň odviedla a skutočnú výšku odvedenej dane

riadok 11 uvedieš dátum, kedy si skutočne zrážkovú daň odviedla a skutočnú výšku odvedenej zrážkovej dane
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ďakujem ti pekne za odpoved a nevieš náhodou čo mám urobiť ak som zabudla rozdeliť sumu preddavkov na zrážkovú daň a poslala som celú sumu daňovému úradu na účet a nerozdelila som to na zrážkovú daň a na preddavky!!!
Čo v takomto prípade mám robiť a ako to napísať do toho prehľadu!!!
Treba napísať aj list na DÚ za zlú platbu, aby to preúčtovali tak, aby som to mala správne a plaby aby sedeli???
Vďaka Silvia
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
Ďakujem ti pekne za odpoved a nevieš náhodou čo mám urobiť ak som zabudla rozdeliť sumu preddavkov na zrážkovú daň a poslala som celú sumu daňovému úradu na účet a nerozdelila som to na zrážkovú daň a na preddavky!!!
Čo v takomto prípade mám robiť a ako to napísať do toho prehľadu!!!
Treba napísať aj list na DÚ za zlú platbu, aby to preúčtovali tak, aby som to mala správne a plaby aby sedeli???
Vďaka Silvia

Napíš list kde požiadaš DÚ o preúčtovanie na správne dane a správne to zaraď aj do prehľadu.
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

A v prehľade mám napísať tak ako som to mala teraz nie správne,alebo tak ako by to malo byť a tú daň vyčísliť správne!!!!
Vďaka Silvia
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
A v prehľade mám napísať tak ako som to mala teraz nie správne,alebo tak ako by to malo byť a tú daň vyčísliť správne!!!!
Vďaka Silvia
Ten list by som poslala alebo odovzdala s tým prehľadom a do prehľadu by som to dala už správne
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ďakujem ti pekne za odpoved veľmi si mi pomohla!!!
Ešte raz vďaka!!!Silvia

PORADA JE SUPER VEC!!!!!!!!!!!!!
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Ešte mám taký maličký problémik v riadku 8 v tom prehľade mám písať aký dátum???Už som s toho popletená dočista!!!!
Vďaka Silvia
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
Ešte mám taký maličký problémik v riadku 8 v tom prehľade mám písať aký dátum???Už som s toho popletená dočista!!!!
Vďaka Silvia

V riadku 8 dáš dátum v ktorom bola zrazená zrážková daň. Čiže nie dátum za ktorý bola zrazená ako sa to dáva pri preddavkovej dani
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Katka takže to mám chápať tak,že ten dátum kedy sme dali tie peniaze čiže kedy sme zaplatili to DÚ???
Dobre som to tak pochopila????
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
Katka takže to mám chápať tak,že ten dátum kedy sme dali tie peniaze čiže kedy sme zaplatili to DÚ???
Dobre som to tak pochopila????

Nie, dátum kedy ste to zrazili zamestnancovi
0 0
SilviaS SilviaS

SilviaS je offline (nepripojený) SilviaS

Čiže ked som jej to zrazili 8.2.2007 tak to mám napísať do riadku 8 a zaplatili sme to DÚ tiež 8.2.2007 tak to dám do riadku 11!!!
Dúfam,že to bude správne a nebudem musiť zasa chodiť opravovať ten prehľad na DÚ aj to sa stáva!!!!
Ked je niečo nové tak mi to trvá sa to všetko naučiť a potom už to viem,ale to asi nie som sama na tomto svete!!!!
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

SilviaS Pozri príspevok
Čiže ked som jej to zrazili 8.2.2007 tak to mám napísať do riadku 8 a zaplatili sme to DÚ tiež 8.2.2007 tak to dám do riadku 11!!! tak to dáš do stlpca 2
Dúfam,že to bude správne a nebudem musiť zasa chodiť opravovať ten prehľad na DÚ aj to sa stáva!!!!
Ked je niečo nové tak mi to trvá sa to všetko naučiť a potom už to viem,ale to asi nie som sama na tomto svete!!!!
Pri týchto novinkách treba trochu viac čítať poučenia a sústrediť sa na jednotlivé riadky.
keby sa aj stala chyba vo vypisovaní tak vždy je lepšie chybu opraviť ako neposlať prehľad vôbec
0 0
Riočka Riočka

Riočka je offline (nepripojený) Riočka

Ja som si ju už stiahla, ale do riadku 2 mi nechce zobrať mínusovú hodnotu.
Z ročného zúčtovania dane nám vznikol preplatok a podľa poučenia sa má zadať s minusovým znamienkom. Neviete mi poradiť prečo?
Ďakujem
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať