Zavrieť

Porady

Socialna poistovna

Ahojte,

ake mate skusenosti s odovzdavanim tlaciv na soc. poistovnu? Prijima i vykazy vytlacene z PC alebo len vykazy vytlacene priamo do originalnych tlaciv od SEVTu?
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Dominika 21 Pozri príspevok
Ahojte,

ake mate skusenosti s odovzdavanim tlaciv na soc. poistovnu? Prijima i vykazy vytlacene z PC alebo len vykazy vytlacene priamo do originalnych tlaciv od SEVTu?
Aj vytlačené z PC
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
aj vytlačené z Formediku...
0 0
Dominika 21 Dominika 21

Dominika 21 je offline (nepripojený) Dominika 21

Ahoj,

a z ktoreho ekonomickeho systemu?
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Dominika 21 Pozri príspevok
Ahoj,

a z ktoreho ekonomickeho systemu?
Akéhokoľvek, ktorý má tlačivá totožné s tými zo SP myslím obsahovo nie farebne...
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

evina Pozri príspevok
Aj vytlačené z PC
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.
0 0
Pepa Pepa

Pepa je offline (nepripojený) Pepa

danica Pozri príspevok
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.
Už si ani nepamätám - ale minulý rok nefarebné určite brali.
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

danica Pozri príspevok
Tak to ste aj mňa potešili a od kedy akceptujú tieto tlačivá z PC - nefarebné, ja keď som si volala minulý rok do SP v Bratislave akceptovali len org. farebné tlačivá.
Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

danica Pozri príspevok
evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...
Nie, používam tlačivá z môjho softu vrátane RL.
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
danica Pozri príspevok
evina;447100]Ja také posielam minimálne štyri roky, ak nie viac...

Evina tak to som rada, vidíš a ja všetko vypisujem ručne na orginálne tlačivá, lebo mzdy robím ručne nemám program, posielaš tie ktoré sú na stránke SP , myslím že tie sa mi nedajú uložiť do PC iba vytlačiť, nemáš náhodu nejaké tlačivá uložené?
Ďakujem...
danica ,tlačivá na stránke SP sa síce nedajú uložiť ,ale sú editovateľné,takže môžeš vpisovať údaje ,ale to určite robíš.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Mne bolo povedané v Košiciach, že sa musia používať len ich ofic. tlačivá, preto využívam ich tlačivá a soft mi tam vpisuje údaje - toto info mi potvrdili aj zase minulý týždeň
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja takisto posielam tlačivá vytlačené priamo zo softu a u nás na SP s tým nie sú žiadne problémy, tak neviem prečo robia problémy Vám. Aj tak večne sami na SP nemali originálne tlačivá a dávali mi ofotené, že sa to ani čítať nedalo.
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Nesúhlasím mgm ...minulý týždeň a aj dnes som v KE dávala vytlačené z mzdového programu, čiernobiele...vzali rovnako ako aj vlani, predvlani....
0 0
katkaj katkaj

katkaj je offline (nepripojený) katkaj

Mám pocit že sa zase niekto na pobočke SP hrá na dôležitého a zbytočne buzeruje zamestnávateľov. Pokiaľ ten výkaz spĺňa všetky náležitosti ktoré má spĺňať tak môže byť aj fialovo zelený a nemalo by im to vadiť
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Možno sa pani na SP špatne vyspala, alebo sama nevie, že je to možné.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Paula Pozri príspevok
Nesúhlasím mgm ...minulý týždeň a aj dnes som v KE dávala vytlačené z mzdového programu, čiernobiele...vzali rovnako ako aj vlani, predvlani....
Paula, keď mi každý rok na otázku, či môžem dávam aj tlačivá z mzd. programu /Olymp/ vždy mi bolo povedané, že musím dávať len ofic. tlačivá.
Už sa mi stalo, že na začiatku roka, keď sa menili tlačivá, dala čiernobiele z Olympu /výpl. termín 2. v mesiaci/, vzali mi to s tým, že máme odovzdať aj ofic. tlačivo ...

Možno sa asi netreba pýtať a posielať automaticky z Olympu
0 0
danica danica

danica je offline (nepripojený) danica

[Melnick;447678]danica ,tlačivá na stránke SP sa síce nedajú uložiť ,ale sú editovateľné,takže môžeš vpisovať údaje ,ale to určite robíš.

áno máš pravdu sú editovateľné len škoda že sa nedajú uložiť, pretože by mi to ušetrilo aspoň trocha každomesačné vypisovanie, zaujímavé že vo VšZP sú editovateľné tlačivá aj sa dajú uložiť aj pracovníci v VšZP majú lepší prístup ku klientom, iba SP je výnimka....
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

mgm Pozri príspevok
Možno sa asi netreba pýtať a posielať automaticky z Olympu

Presne toto treba spraviť. Rada by som videla ako Ťa písomne požiadajú, že im tie tlačivá nevyhovujú
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Ja sa ich na nič nepýtam, alebo pošlem, alebo odnesiem....a mám za sebou dve veľké kontroly - bez akejkoľvek námietky k tlačivám, vlastne už tri, na tú jednu som už aj pozabudla
0 0
atka4 atka4

atka4 je offline (nepripojený) atka4

mgm Pozri príspevok
Mne bolo povedané v Košiciach, že sa musia používať len ich ofic. tlačivá, preto využívam ich tlačivá a soft mi tam vpisuje údaje - toto info mi potvrdili aj zase minulý týždeň
U tých klientov, ktorí nemajú elektr.zasielanie nosím alebo posielam priamo výstupy zo SW POHODA, nepýtam sa a ešte s tým nebol problém - ani minulý rok. Tiež mi totiž raz nešiel internet, tak som to riskla a.... je to OK.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať