Zavrieť

Porady

Krbová vložka teplovodná

Prosim o radu- má niekto skusenosť s krbovými teplovodnými vložkami Lechma.
Planujem zakupiť a namontovať na kurenie domu len ma odraduje obrovska cena cca50 000.
Neviete poradiť niečo lacnejšie alebo ako to dostať lacnejšie z Polska?
dakujem za každu reakciu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Borob, neviem, či trváš na tejto značke. Ja Ti môžem odporučiť krbové vložky značky Invicta, ktoré sú dostupné aj na slovenskom trhu a aj s teplovodným čerpadlom stoja 28 tisíc. Výkon 24 kW. Za 50 tisíc sa dá už urobiť komplet krb.
    pozri www.palomino.sk a iné stránky.

    borob je offline (nepripojený) borob

    borob
    Brano diiik ale tam som nenašiel jedinu Teplovodnu všetky su na ohrev vzduchu a nie vody do radiatorov. už som ne nete stravil hodiny a hodiny ale o teplovodných som našiel relativne málo informácii.
    ešte raz dakujem

    borob je offline (nepripojený) borob

    borob
    branko toto mám a je to NANIČ!!!!!!!!!
    Horko ťažko 1-2 radiatory to utíahne!
    Vačši efekt spravila cca2m dlha medená trubka priamo v ohnisku!
    Aj tak velke diky- Dumam nad Lechma 22kw Prizmatické sklo - ale ta šupa to zaplatiť :-((((

    mendo933 je offline (nepripojený) mendo933

    mendo933
    Ja som kupil romotop KV 6.6.2 TV http://kamna.astranet.cz/store/goods...rGoodsID=c0148 cez sviatky bola akcia 25790kc . Treba si precitat poradnu je tam kopu cennych info, tam tu vlozku porovnavali aj s raz takymi drahymi. Este za zvazenie stoja aquador, tie maju este v akcii . Ja ked som hladal vlozku tak s co najnizsim vykonom do vzduchu a aby co najviac slo do vody. Ak by mal kobok chopok TV mensi podiel do vzduchu tak aj to by stalo za zvazenie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.