Zavrieť

Porady

Vyskladnenie tovaru

Rad by som Vas poprosil o pomoc. Firma nakupila malinovky na sklad. Potom nieco v ramci reklamy rozdala a zvysok dala do jedneho baru, aby sa to tam predavalo. Na konci kazdeho mesiaca potom na zaklade predaja fakturuju tomuto baru predaj malinoviek. Moj problem je v tom ako zauctovat to, ze na sklade mam nulu, ale este som vsetko nepredal.Dakujem velmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fr.luk Pozri príspevok
    Rad by som Vas poprosil o pomoc. Firma nakupila malinovky na sklad. Potom nieco v ramci reklamy rozdala a zvysok dala do jedneho baru, aby sa to tam predavalo. Na konci kazdeho mesiaca potom na zaklade predaja fakturuju tomuto baru predaj malinoviek. Moj problem je v tom ako zauctovat to, ze na sklade mam nulu, ale este som vsetko nepredal.Dakujem velmi pekne
    Fa za malinovky zaúčtovať cez obstaranie tovaru 131,343( Platca dph)/321, potom príjemkou na sklad 132/131, potom výdaj zo skladu 504/132.

    fr.luk je offline (nepripojený) fr.luk

    fr.luk
    Dakujem velmi pekne. Ale co ked sa nieco vrati, tak budem uctovat 132/504 alebo sa rozbiju nejake kusy a pod. Co potom,budem to preuctovavat z 504 na 548?

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fr.luk Pozri príspevok
    Dakujem velmi pekne. Ale co ked sa nieco vrati, tak budem uctovat 132/504 alebo sa rozbiju nejake kusy a pod. Co potom,budem to preuctovavat z 504 na 548?
    Zo skladu na 504 sa naúčtuje iba to, čo pôjde na predaj.

    fr.luk je offline (nepripojený) fr.luk

    fr.luk
    A tu je ten problem. Ja som vyskladnil zo skladu vsetko a dal do baru,takze na mojom sklade je nula. Mam o tom vydajku zo systemu, dodaci list do baru, ale este som to vsetko nepredal. A na konci kazdeho mesiaca fakturujem iba predane mnozstvo, takze v tom bare este nejake tie nepredane malinovky su

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    fr.luk Pozri príspevok
    A tu je ten problem. Ja som vyskladnil zo skladu vsetko a dal do baru,takze na mojom sklade je nula. Mam o tom vydajku zo systemu, dodaci list do baru, ale este som to vsetko nepredal. A na konci kazdeho mesiaca fakturujem iba predane mnozstvo, takze v tom bare este nejake tie nepredane malinovky su
    Tak potom stornovať výdajky tých ešte nepredaných malinoviek 132/504.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.