Zavrieť

Porady

kenvelo

Ahojte! Vcera som zasiel do predajne Kenvelo v Kosiciach,vzdy tam hra super hudba,a zacul som ze "radio kenvelo slovensko". Vedel by mi niekto poradit,kde si ho mozem naladit? Ci uz v radiu alebo na nete. Dakujeeem :-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    olinka6226 je offline (nepripojený) olinka6226

    olinka6226
    o takom som nepocula, ved si do tej predajne zavolaj.. ak take ozaj je, a oni ho tam maju naladene, tak ti snad povedia, ze na akej frekvencii.

    r_uno je offline (nepripojený) r_uno

    r_uno
    tak to je najmenej tu mas link http://www.abradio.cz/asx/kenvelosk64.asx
    dufam ze ta to radio rychlo prejde. pocuvam ho pravidelne kazdy den hraju tam stale tie iste veci.je onicom..................ver mi som zamestnancom kvl

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    r_uno Pozri príspevok
    tak to je najmenej tu mas link http://www.abradio.cz/asx/kenvelosk64.asx
    dufam ze ta to radio rychlo prejde. pocuvam ho pravidelne kazdy den hraju tam stale tie iste veci.je onicom..................ver mi som zamestnancom kvl
    Inak - to sa tyka bohuzial vsetkych (komercnych) radii, ze tam hraju to iste. Ty si zamestnancom Kenvela? No ja som minule s dcerou vosiel do Kenvela, potrebovala nejake nohavice, ale vobec sme sa nepoculi, ani s dcerou, ani s predavackou. Vydrzal som asi 40 sekund, potom mi dosla trpezlivost a musel som tento priestor opustit. Neviem, ci v Kenvele chcu robit diskoteky alebo predavat tovar...

    Leila2006 je offline (nepripojený) Leila2006

    optimistka Leila2006
    Nabudúce pošli radšej dcéru samú, ty choď len zaplatiť. Asi už nepatríš medzi cieľovú skupinu zákazníkov kenvela, tým tá hudba asi nevadí, a čo na to dcéra?

    lilitha je offline (nepripojený) lilitha

    lilitha
    Ahojte, prosim vas neviete dokedy plati ta akcia v kenvele nakup za 2000 a platis 1000? dakujem

    barbora3 je offline (nepripojený) barbora3

    barbora3
    Ahojte....ja by som sa chcela opytat ohladom radia NewYorker...nikde nemozem najst jeho frekvencie alebo internetovy odkaz...nepozna niekto plllllllls? VELMI PEKNE DAKUJEM...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.