Zavrieť

Porady

Diplomová práca

Prosím o radu, kde by bolo možné knižne zviazať diplomovú prácu do 24 hodín v bratislavskom alebo trnavskom kraji, vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lucianko je offline (nepripojený) lucianko

    lucianko
    Skús Faxcopy na Mickiewiczovej ulici v BA, viem, že dávajú, alebo aspoň dávali niečo také robiť, ale neviem koľko to trvá. Skús si tam zavolať 02/52932967

    ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

    ludmilla
    ďakujem veľmi pekne, ale už sa mi zadarilo - našla som skvelých ľudí - chránenú dieľňu - Knihárstvo Hanzlík v Trnave na Hviezdoslavovej 3. Sú to naozaj ľudia na pravom mieste.

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Prosím Vás je niekde určené koľko strán má obsahovať Diplomovka ? A od ktorej strany sa počíta ? Do počtu strán sa započítava aj obsah, predslov, .... ?

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Prosím Vás je niekde určené koľko strán má obsahovať Diplomovka ? A od ktorej strany sa počíta ? Do počtu strán sa započítava aj obsah, predslov, .... ?
    pokiaľ viem, tak minimálne 60 a maximálne 80 normostrán, ale každá škola si to určuje svojimi vnútornými smernicami. Číslovať začínaš od úvodu, keď má viac strán ako jednu - začína sa číslovanie na ďalšej strane, ale takto

    Máš titulný list, predslov, obsah, poprípade aj obsah skratiek, grafov a pod, úvod a všetky tieto strany zrátaš, ale číslo napíšeš až do strany napr. 8
    Naposledy upravil cowboyka : 09.04.08 at 17:21

    Janinkaaa je offline (nepripojený) Janinkaaa

    Janinkaaa
    Ďakujem Vám.
    Myslela som, že ministerstvo školstva určuje koľko strán má obsahovať diplomovka, že je presne dané rozmedzie.
    Idem posurfovať po našej škole.

    garter je offline (nepripojený) garter

    garter
    Janinkaaa Pozri príspevok
    Ďakujem Vám.
    Myslela som, že ministerstvo školstva určuje koľko strán má obsahovať diplomovka, že je presne dané rozmedzie.
    Idem posurfovať po našej škole.
    My sme mali k tomu diplomový seminár, kde nám všetky náležitosti k tomu vysvetlili.

    lepka je offline (nepripojený) lepka

    lepka
    Prácu ti zviažu a to dokonca na počkanie (asi 2 hod.) za príplatok na Fončorde v Úsvite,aj na Kuzmányho ulici na VŠ bývalá IMCA(študuje sa tam diplomacia) ti to zviažu asi za dva dni,kedže je už po diplomovkách denných študentov možno to teraz zvládnu aj skôr.

    Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

    Gabi03
    VERONIKA6 Pozri príspevok
    Písala dom diplomovú prácu asi 70 strán. Koľko si môžem za stranu zapýtať?
    Písala alebo prepisovala?

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    Gabi03 Pozri príspevok
    Písala alebo prepisovala?
    Prepisovala z papierov, ktoré mi postupne dodávali /tzv. čmárance/. Oľutovala som sa, že som sa na to dala.

    cowboyka je offline (nepripojený) cowboyka

    cowboyka
    no ja som za bakalársku prácu za prepis zobrala 7000 Sk na dohodu, ale mne to dali čitateľne napísané - zato si zaúčtuj ešte aj lúštenie hehehe

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    cowboyka Pozri príspevok
    no ja som za bakalársku prácu za prepis zobrala 7000 Sk na dohodu, ale mne to dali čitateľne napísané - zato si zaúčtuj ešte aj lúštenie hehehe
    Problém je v tom, že som to bola fakticky donútená písať, bolo to šéfového syna.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.