Zavrieť

Porady

Absencia

Dobrý den, potrebovala by som poradiť ako je to s absenciou, ak pracovnícka bola zamestnana od 15.6.2006 - 11.4.2007.
11.4.2007 odisla svojvolne z prace/ bola pod vyplyvom alkoholu/, takze jej zamestnavatel napisal absenciu. Zaujimalo by ma ako sa to prejaví v odvodoch do soc. poisťovne a zdravotnej poistovne, ako jej do zapocitat do zapoctu rokov/vyluč.doba?/ a ako to uviest v ELDP.
Zaroven by som chcela vediet ako jej vyjde mzda za mesiac 4/2007 , ak jej hruba mzda je 7 600,- Sk . Dakujem krasne za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivi2 je offline (nepripojený) ivi2

    ivi2
    Dakujem pekne Katke aj Ondrejovi a este k tej mojej druhej casti otazky. Zamestnankyna je odmenovana mesacnou mzdou a ked neodpracovala cely mesiac, len do toho 10.4. teda 10 kalendárnych dní, aky bude jej VZ 2534,- Sk, alebo 2 000,- Sk len za pracovne diky, vopred dakujem.

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    ivi2 Pozri príspevok
    Dakujem pekne Katke aj Ondrejovi a este k tej mojej druhej casti otazky. Zamestnankyna je odmenovana mesacnou mzdou a ked neodpracovala cely mesiac, len do toho 10.4. teda 10 kalendárnych dní, aky bude jej VZ 2534,- Sk, alebo 2 000,- Sk len za pracovne diky, vopred dakujem.
    Ešte raz odporúčam pozorne preštudovať odkazy uvedené v predchádzajúcich príspevkoch. Odpoveď na Tvoju doplňujúcu otázku v tých témach tiež nájdeš.
    VZ na ZP bude iný ako VZ na SP.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.