Zavrieť

Porady

Pomôžte

ahojte poradaci, nenasiel by sa medzi vami niekto s velkym srdieckom a skontroloval mi môj preklad zo slov. do anglictiny. nie je toho vela.. velmi pekne dakujem. ste zlaty
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    nie realise ale realize aspon podla mna
    nasiel som aj viac veci, no nakoniec boli v slovniku, ale dalo sa napisat inac napr. existent..

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    Milá horcsica,
    pokúsila som sa opraviť, čo sa mi nezdalo správne, dúfam, že to pomôže. Prikladám opravenú verziu do prílohy. Veľa šťastia!

    bendži je offline (nepripojený) bendži

    bendži
    ešte predsa len pár drobných úprav k poslednému priloženému opravenému prekladu od Meggie...

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    receipts by som tam urcite nedal.. ked, tak income.
    nie vsetko sa da zobrat zo slovnika, aj ked je to spravne prelozene..

    Meggi 1 je offline (nepripojený) Meggi 1

    Meggi 1
    the company achieves lower receipts caused by the higher sold quantity

    áno, súhlasím s rickman, slovko receipts naozaj nie je namieste, má iný význam;
    ak by fráza mala znamenať: spoločnosť dosahuje nižšie náklady...tak namiesto receipts by som dala expenses

    ale to nám musí horcsica definovať, čo chcela tou frázou povedať

    rickman je offline (nepripojený) rickman

    rickman
    tak mne to prislo, ze chce predsa len napisat prijmy - predava viac vyrobkov, ale ma nizsie prijmy.. aj take sa stava..
    receipts su trzby, prijmy alebo dodavky na sklad podla mojho slovnika

    burns je offline (nepripojený) burns

    burns
    The market share of this company is represented (by) on different trades (with) by the help of many graphs. As we can see from these graphs, the company achieves lower (sales - ak su to trzby, urcite nie receipts) receipts caused by the (bez the) higher sold quantity. In the final (part) of my work we get (find the) an answer to the question how the company should proceed to enhance (improve) sales process.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.