Zavrieť

Porady

Alexandrovci

Boli ste na vystúpenie Alexandrovcov ? Ja som bol v BA o 20,oo, bol to perfektný zážitok
Usporiadat
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Manual Pozri príspevok
Boli ste na vystúpenie Alexandrovcov ? Ja som bol v BA o 20,oo, bol to perfektný zážitok
Moja sestra bola a zdieľa tiež Tvoj zážitok
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ja som zaváhala a stráááášne ľutujem. Oni boli moja srdcovka už pred x-rokmi. Čítala som však, že nakoľko mali na Slovensku veľký úspech, uvažuje sa o nejakom vianočnom koncerte spolu s našimi umelcami .
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Boli famózni. Ako vždy. Bola som na nich pred desiatkami rokov povinne zo školy a ešte dnes si pamätám, ako sme prevracali očami na čo že nás to do Športovej haly ženú. Bola taká doba.
Atmosféra bola vynikajúca. Ešte dnes mám utlieskané ruky. A ten záver s terchovskou muzikou. Celá Steel aréna bola na nohách a spievala s nimi na Kráľovej holi. Ešte teraz mi behá mráz po chrbte.
Ak budete mať nabudúce príležitosť, nepremárnite ju.
0 0
ilona ilona

ilona je offline (nepripojený) ilona

Ja som bola na nich v Banskej Bystrici,zohnala som už len nie veľmi dobré miesto,takže ten výhľad nebol taký aký by som si priala.Neviete niekto, či to nebudú dávať v telke,chcela by som si to ešte vychutnať.Zážitok to bol aj tak úžasný.Bola som milo prekvapená,že prevládali mladý ľudia.
0 0
magdina magdina

magdina je offline (nepripojený) magdina

Ja som nebola a neviem si to doteraz odpustiť. Úprimne závidím všetkým, ktorí boli a snáď pôjdem "nabudúce". Nechala somsi to aspoň prerozprávať ao dých , ktorí boli a naozaj to boli mladí ľudia.
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

http://www.ticketportal.sk/Podujatie...h.asp?ID=11838
Alexandrovci prídu 16.12.2007 Prešov, 17.12 Košice a 18.12.2007 Bratislava.
Ak chcete dobré miesta, lístky už treba kupovať teraz. Ja som minule tiež "zaspal" a lístky už neboli...
0 0
chemicka chemicka

chemicka je offline (nepripojený) chemicka

pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac
Ja sa chystam teraz tiez 17.12. do Steel Areny v KE, este su na Ticket portali listky, teraz uz nezavaham! Tesim sa na ten nadherny zazitok!!
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

Kto bývate v Púchove alebo blízko mate možnosť ísť na koncert svetovej rockovej skupiny Nazareth. Ja som na nich bol v minulosti v Košiciach.
Koncert má byť 30.novembra 2007. Neoľutujete.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Alexandrovovci


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yy8mxh0P63M&feature=related[/youtube]
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Johanka Pozri príspevok
Ja som zaváhala a stráááášne ľutujem. Oni boli moja srdcovka už pred x-rokmi. Čítala som však, že nakoľko mali na Slovensku veľký úspech, uvažuje sa o nejakom vianočnom koncerte spolu s našimi umelcami .
Idem 18/12 , s kým sa stretnem ?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja tam idem, dúfam , že na 2. pokus mi to vyjde. Mala som lístky už v máji, ale bola som operovaná a nemohla som tam ísť. Už si to nenechám ujsť. Teším sa tam.
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

A čo tak kratučké stretko vo vestibule ?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Som za. Ty ma asi z videnia nepoznáš, ja som ale bola na školení s p. Acsovou v Doprastave. Myslím, že si to tam organizovala. Alebo si dáme ako poznávacie znamenie šanón pod pazuchu?
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23

http://www.ticketportal.sk/Podujatie...h.asp?ID=11838
termíny koncertov Alexandrovcov sa blížia...
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

lístky sú už dávno vypredané
0 0
ayya ayya

ayya je offline (nepripojený) ayya

Jano23 Pozri príspevok
Ak chcete dobré miesta, lístky už treba kupovať teraz. Ja som minule tiež "zaspal" a lístky už neboli...

kto nestihne, moze si ich muziku stiahnut z ich domovskej stranky, je tam k dispozicii "na volno" ... je tam vela pesniciek, ulozenych podla albumov - stiahnut sa daju jednoducho, ale pre istotu: najprv kliknut a obrazok albumu, potom pri jednotlivych pesnickach ukazat kurzorom na slovicko ...Скачать...pravym tlacitkom na mysi kliknut a dat volbu "ulozit"
http://ensemble-aleksandrova.ru/inde...ect=multimedia
0 0
Jano23 Jano23

Jano23 je offline (nepripojený) Jano23


Vedia aj koncertovať "modernejšie" veci...
0 0
STRELEC STRELEC

STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

ayya Pozri príspevok

kto nestihne, moze si ich muziku stiahnut z ich domovskej stranky, je tam k dispozicii "na volno" ... je tam vela pesniciek, ulozenych podla albumov - stiahnut sa daju jednoducho, ale pre istotu: najprv kliknut a obrazok albumu, potom pri jednotlivych pesnickach ukazat kurzorom na slovicko ...Скачать...pravym tlacitkom na mysi kliknut a dat volbu "ulozit"
http://ensemble-aleksandrova.ru/inde...ect=multimedia
Vďaka!!! Rozhodne vyskúšam. Včera sme boli na koncert v mestskej hale (vypredaná) a bolo to skutočne vynikajúce! Zážitok!
Rozmýšľal som , ako sa dostanem k ich CD-čku, či je v predaji.
PS: Nebol Robo Grigorov - to mi dosť chýbalo. A jediný negatívny pocit? V predposlednej skladbe pred záverom a prídavkami - zbytočná videoreklama na ruskú armádu a Putina. To si teda mohli odpustiť a to aj keď sú armádny súbor.

PS 2: Už počúvam! Vďaka ešte raz!
Naposledy upravil STRELEC : 17.12.07 at 09:08 Dôvod: PS 2:
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

STRELEC Pozri príspevok
Rozmýšľal som , ako sa dostanem k ich CD-čku, či je v predaji.
Sú v predaji, videla som 3 CD - z koncertu v Londýne, v Prahe a tretie bolo štúdiové. Kúpila som ten Londýn, bude manželovi pod stromček. Nemám rada sťahovanie CD, taký skvost treba mať v origináli.
0 0
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
boli skvelí!!! ani z cd/dvd by som nemala taky zazitok, ako pocut/vidiet ich nazivo...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať