Zavrieť

Porady

Kozmetické služby laserom resp. sauna?

Milí poraďáci, táto stránka je mojou najobľúbenejšou "literatúrou", s ňou ráno vstávam, cez deň čítam, čítam a aj večer s ňou zaspávam. Veľa som sa tu už poučila, za čo Vám veľká vďaka.
Mám otázku: čo všetko vyžaduje prevádzka laserového štúdia a sauny? Je na to potrebné špeciálne vzdelanie alebo stačia skúšky? Taký laser je dobre drahá záležitosť, že? A sauna má nejaké špeciálne hygienické predpisy?
Ďakujem za akékoľvek rady aj pripomienky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    astra7777 Pozri príspevok
    Milí poraďáci, táto stránka je mojou najobľúbenejšou "literatúrou", s ňou ráno vstávam, cez deň čítam, čítam a aj večer s ňou zaspávam. Veľa som sa tu už poučila, za čo Vám veľká vďaka.
    Mám otázku: čo všetko vyžaduje prevádzka laserového štúdia a sauny? Je na to potrebné špeciálne vzdelanie alebo stačia skúšky? Taký laser je dobre drahá záležitosť, že? A sauna má nejaké špeciálne hygienické predpisy?
    Ďakujem za akékoľvek rady aj pripomienky.
    Lasery sú zaradené do tried. Podľa toho sa aj určuje spôsob a rozsah použitia, odborné vzdelanie, ochranné prostriedky pri práci, ale napr. aj cena zariadenia. Sauna, tak ako každá iná prevádzka má špeciálne hygienické požiadavky....

    astra7777 je offline (nepripojený) astra7777

    vydatá, 4 deti (z toho 1 dcéra, 2 mačky a 1 manžel) ...viac astra7777
    Ďakujem za odpoveď, ešte by som sa spýtala, do ktorej triedy patria tie lasery, ktorými sa omladzuje pleť /fotorejuvenizácia/, odstraňujú rozšírené cievky a pod.? Resp. kde asi by som to zistila? Surfujem už dosť dlho, ale stále tam výrobcov a špecifikácie nenachádzam....

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    tak surfujes na nespravnych vodach ... skus asklepion.cz oni aj leasuju lasery. dostanes tam podrobne info.

    kitky je offline (nepripojený) kitky

    COGITO ERGO BOOM kitky
    Zuzana Rosenbergová
    trade@asklepion.cz, obchod@asklepion.cz
    tel. 234 716 507-9

    Londýnská 160/39
    120 00 Praha 2

    IČ: 256 61 078
    DIČ: CZ 256 61 078


    tato pani poskytne informacie o laseroch. ja som s nou kedysi jednala.skus

    Kozmetické služby laserom resp. sauna?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.