Zavrieť

Porady

Lightscribe

Ahojte! Vedel by mi niekto z Vás poradiť ako si vypáliť na Lightscribe-ové CD,DVD vlastný obrázok.Na stránke www.lightscribe.com sa sa zatiaľ nič také nedozvedel, sú tam iba nejaké ich návrhy,ktoré možno vypáliť.Ale ak si chcem vypáliť nejakú svoju fotku, to sa nedá...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    aadik je offline (nepripojený) aadik

    aadik
    miro_c Pozri príspevok
    Skús sa mrknúť na: http://www.lightscribe.ic.cz/. Tam je všetko, čo k tomu potrebuješ: tipy, software, fórum, šablóny, ...
    Áno, to je pravda, ale to sú všetko ich veci.Ale nikde tam nie je napísané, ako si tam dám nejaké svoje fotky, chápeš?

    miro_c je offline (nepripojený) miro_c

    miro_c
    Sorry, nevšimol som si. Ja nepálim na CD, ani DVD popisky, ale NERO + LS driver by to mal zvládnuť tiež. A v NERO CoverDesigner si môžeš naimportovať aj vlastný obrázok. Na tej stránke to tiež popisujú.

    sunborn je offline (nepripojený) sunborn

    sunborn
    a hlavne by si mal mat medium DVD ktore tuto moznost dovoluje. Myslim ze na akekolvek to nenapalis - potrebuje mat oznacenie ze je vhodne na LS

    aadik je offline (nepripojený) aadik

    aadik
    sunborn Pozri príspevok
    a hlavne by si mal mat medium DVD ktore tuto moznost dovoluje. Myslim ze na akekolvek to nenapalis - potrebuje mat oznacenie ze je vhodne na LS
    Tak je mi úplne jasné, a také CD, DVD mám...

    aadik je offline (nepripojený) aadik

    aadik
    miro_c Pozri príspevok
    Sorry, nevšimol som si. Ja nepálim na CD, ani DVD popisky, ale NERO + LS driver by to mal zvládnuť tiež. A v NERO CoverDesigner si môžeš naimportovať aj vlastný obrázok. Na tej stránke to tiež popisujú.
    Dík, za rady, už som to v Nerovi našiel, ako sa to robí...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.