Zavrieť

Porady

zmena sidla/trvaleho bydliska v zivnostenskom registri

ahoj, prosim, potrebujem rychlu info a nemam cas to hladat....

co potrebujem na zmenu sidla spolocnosti v zapise v zivnostenskom registri a na zmenu adresy bydliska jedneho z konatelov spolocnosti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ezexyel je offline (nepripojený) ezexyel

    ezexyel
    josh Pozri príspevok
    vypis z obchodneho registra, rozhodnutie valneho zhromazdenia
    diky.. a co v pripade zmeny trvaleho bydliska spolocnika?? postaci doklad o zmene, resp.kopia obcianskeho?

    josh je offline (nepripojený) josh

    josh
    ja to riesim tak, ze berie valne zhromazdenie na vedomie zmenu bydliska a nedokladal som nic ine (zivnostensky nove zamky, sturovo, obchodny nitra). ani nic ine nechceli.

    dukatova je offline (nepripojený) dukatova

    dukatova
    Ahoj! moja rada znie urob to na raz lebo aj zmenu trvaleho bydliska musis nahlasit do obcodneho registra, a kazda zmiena= 2000 sk. zvolaj valne zromazdenie, sprav z neho zapisnicu, napis "zmena zapisanych udajov o spolocnosti s rucenim obmedzenym", vypln formular z OR " zmena udajov...." priloha c 8 , kopija OP(overena noterom, ale mozu ti ju overit rovno na sude) a cestna prihlasenie. dufam ze to je vsetko. drzim palce. (nas to caka tiez)

    MADELEIN je offline (nepripojený) MADELEIN

    MADELEIN
    Oceňujem, mám tiež problém, s.r.o s 2 spoločníkmi. Obidvaja spoločníci zmenili súkromnú adresu. Sídlo spoločnosti ostáva nezmenené, len PSČ sa v rámci mesta zjednotilo z 011 na 012. Čo všetko musíme urobiť, myslím - OR.

    zmena sidla/trvaleho bydliska v zivnostenskom registri

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.