Zavrieť

Porady

Vyzivne

Syn studuje na vysokej skole, bude mat 25 rokov. Este ma absolvovat 2 rocniky. Rodicia rozvedeni, otec odmieta platit vyzivne s odovodnenim, ze sa vyplaca iba do 25 roku dietata, tak ako rodinne pridavky.
Existuje aj pri vyzivnom vekove obmedzeni?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    mylady Pozri príspevok
    Syn studuje na vysokej skole, bude mat 25 rokov. Este ma absolvovat 2 rocniky. Rodicia rozvedeni, otec odmieta platit vyzivne s odovodnenim, ze sa vyplaca iba do 25 roku dietata, tak ako rodinne pridavky.
    Existuje aj pri vyzivnom vekove obmedzeni?
    Skús sa učiť hľadať na Porade. Prikladám Ti tento link:
    http://www.porada.sk/t13417-vyzivne....=v%FD%BEivn%E9

    olga88 je offline (nepripojený) olga88

    olga88
    Pokial syn studuje prvu vysoku skolu druheho stupna tj. /Ing. Mgr a pod/ otec je povinny platit vyzivne az do ukoncenia skoly. Mam s tym osobnu skusenost. Syn najprv studoval bakalarske studium a potom inzinierske na inej skole. Otec bol povinny platit vyzivne az do ukoncenia skoly. Syn koncil 26,5 rocny/minuly skolsky rok/.Rozhodol o tom sud, lebo otec si tiez myslel, ze ma platit len do 25 roku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.