Zavrieť

Porady

slovenské faktúry v EUR

Ahojte chcem sa spýtať či je v money nejaká možnosť aby softvér uvádzal na vydaných faktúrach sám info o celkovej cene v EUR, keď je faktúra vystavená v SKK pre slov. odberateľa bez použitia ikony cudzia mena?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ľuba je offline (nepripojený) Ľuba

    Ľuba
    V typoch vystavených faktúr je možné zadať menu, v ktorej sa má faktúra vystaviť.

    ivab je offline (nepripojený) ivab

    ivab
    Lubi skúsila som, ale stále sa to uskutočňuje len cez ikonu cudzia mena a teda pri úhrade takejto fa mi ráta kurzové rozdiely, hoci v prípade, že mi odberateľ uhradí v SKK žiadne nie sú. Ja som to chcela bez použitia ikony cudzia mena.

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    ivab Pozri príspevok
    Ahojte chcem sa spýtať či je v money nejaká možnosť aby softvér uvádzal na vydaných faktúrach sám info o celkovej cene v EUR, keď je faktúra vystavená v SKK pre slov. odberateľa bez použitia ikony cudzia mena?

    Ahoj, takuto moznost program neumoznuje.
    Pretoze ty ak mu cez policko Cudzie meny neprikazes, aby sa faktura vystavila v cudzej mene, tak on sam od seba nevie ze ma fakturu vystavit v cudzej mene a automaticky vystavuje v Sk.
    Kezde ty nechces pouzivat tlacidlo Cudzie meny, tak ani fakturu nevytlacis v cudzej mene.

    ivab je offline (nepripojený) ivab

    ivab
    Ahoj, ja v podstate nechcem tú faktúru mať vystavenú v cudzej mene, ide mi skôr o to, mať tam tú cudziu menu len informatívne zobrazenú, nakoľko odberatelia majú možnosť uhradiť túto i v cudzej mene.

    neznama22 je offline (nepripojený) neznama22

    neznama22
    Myslim si, ze som to pochopila uplne jasne, ale co viem, tak takato moznost v programe nie je.

    SOME je offline (nepripojený) SOME

    SOME
    Iba napísať v texte pred cenami alebo za cenami informatívne cenu v EUR,
    sám to program nespraví, lebo ani netuší akú menu použiť, keď nič nie je zadané.

    seda je offline (nepripojený) seda

    seda
    Dobrý deň, faktúrujem tuzemcovi služby v Eurach, urobila som to cez cudzie meny, všetko je O.K., len by som sa chcela opýtať, či pri tlači faktúry je možnosť výberu formulára faktúry kde bude aj v Sk aj v EURo. Zatiaľ som to vyriešila tak, že som vytlačila faktúru v cudzej mene a potom v Sk. Ďakujem.

    slovenské faktúry v EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.