Zavrieť

Porady

vytopenie

ahojte,
prosim vas, vytopili sme susedov. poistovna im uhradila skodu a teraz to od nas vymaha. napisali nam, ze vymena radiatorov a potrubi nie su drobne upravy v byte. viete mi definovat drobne upravy v byte, resp. poradit, ako sa mam odvolat? dakujem za ochotu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Dobre chápem tomu, že susedia si dali vymeniť radiátory a potrubie, lebo si ich vytopila?

    Velettka je offline (nepripojený) Velettka

    Velettka
    skôr si myslim, ze ona vymienala potrubie a radiatory a tym ich vytopila :-) neprííííjemnéééé

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    Ok, to ma nenapadlo, ale pokiaľ sa jedná o rozsah takýchto prác, predpokladám, že si ich nerobila sama - bola tam zainteresovaná asi aj nejaká firma?

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    lila19 Pozri príspevok
    ahojte,
    prosim vas, vytopili sme susedov. poistovna im uhradila skodu a teraz to od nas vymaha. napisali nam, ze vymena radiatorov a potrubi nie su drobne upravy v byte. viete mi definovat drobne upravy v byte, resp. poradit, ako sa mam odvolat? dakujem za ochotu.
    Čo sa konktrétne stalo? Prečítala si si Všeobecné poistné podmienky? Tam by to malo byť definované.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.