Zavrieť

Porady

Olymp a ukoncenie PP

Ahojte poradaci, v programe Olymp pracujem len mesiac, este sa neviem velmi orientovat. Ukoncili sme prac. pomer so zam.-com, co sa mi v programe podarilo spravit. No teraz sa zamestnavatel vratil a povedal, ze sa dohodli, ze prac. pomer bude pokracovat. Viete mi poradit, ci sa to da ukonceny prac. pomer nejako stornovat? Ale co by som s tym mala urobit? Dakujem za vas cas, snahu a rady Prijemny den prajem....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sta je offline (nepripojený) sta

    sta
    popstar Pozri príspevok
    Ahojte poradaci, v programe Olymp pracujem len mesiac, este sa neviem velmi orientovat. Ukoncili sme prac. pomer so zam.-com, co sa mi v programe podarilo spravit. No teraz sa zamestnavatel vratil a povedal, ze sa dohodli, ze prac. pomer bude pokracovat. Viete mi poradit, ci sa to da ukonceny prac. pomer nejako stornovat? Ale co by som s tym mala urobit? Dakujem za vas cas, snahu a rady Prijemny den prajem....
    A ten pracovný pomer bude pokračovať bez prerušenia? spravili ste už aj odhlášky zo ZP a SP?
    Jedna možnosť je, že v personalistike v pracovných pomeroch u toho istého zamestnanca zadáš nový pracovný pomer od dátumu, kedy znova nastúpi.

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    Ak nebol ešte odhlásený a pokračuje v PP bez prerušenia a nie je
    nová pracovná zmluva, môžeš vymazať dátum ukončenia v personalistike.

    popstar je offline (nepripojený) popstar

    popstar
    Odhlásený nebol, pokracuje sa v starej zmluve, len som bola iniciatívna a v Olympe ho ukoncila. Nejde mi praveze ten datum vymazat, stale mi ho vedie ako ukonceny....neviem, kde robim chybu...este sa na to skusim pozriet, dakujem

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    popstar Pozri príspevok
    Odhlásený nebol, pokracuje sa v starej zmluve, len som bola iniciatívna a v Olympe ho ukoncila. Nejde mi praveze ten datum vymazat, stale mi ho vedie ako ukonceny....neviem, kde robim chybu...este sa na to skusim pozriet, dakujem
    Nemáš uzamknutý mesiac?

    LubenaK je offline (nepripojený) LubenaK

    LubenaK
    Ten dátum vymazávaš v Personalistike na záložke Pracovné pomery a pravdepodobne máš uzamknutý meisac, keď Ti to nejde.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.