Zavrieť

Porady

Potvrdenie zamestnávateľa - nemocenské (opakovaná nemoc)

Ja by som sa chcela spýtať, či pri každej PN v roku 2007 vypisujete potvrdenie, aj napriek tomu že nebola žiadna zmena a v roku 2006 pracovala celý rok? Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    efka23 Pozri príspevok
    Ja by som sa chcela spýtať, či pri každej PN v roku 2007 vypisujete potvrdenie, aj napriek tomu že nebola žiadna zmena a v roku 2006 pracovala celý rok? Ďakujem!
    Nie - nevypisuješ potvrdenie. Rozhodujúcim obdobím pre rok 2007 je rok 2006. Vypíšeš ho pri prvej PN, resp. OČR.

    efka23 je offline (nepripojený) efka23

    žena efka23
    To som si aj ja myslela a aj to tak fungovalo, ale tento rok žiadajú na SP nové potvrdenia a tvrdila že to robia na celom Slovensku a keď som sa
    spýtala na dôvod, povedala že aby som sa informovala v Blave, že to tam
    vymysleli. Veď ak je nejaká zmena tak to chápem a je povinnosťou to hlásiť ale inak neviem ..... Ale čo už!

    Pepa je offline (nepripojený) Pepa

    Pepa
    efka23 Pozri príspevok
    To som si aj ja myslela a aj to tak fungovalo, ale tento rok žiadajú na SP nové potvrdenia a tvrdila že to robia na celom Slovensku a keď som sa
    spýtala na dôvod, povedala že aby som sa informovala v Blave, že to tam
    vymysleli. Veď ak je nejaká zmena tak to chápem a je povinnosťou to hlásiť ale inak neviem ..... Ale čo už!

    Nebodaj nie som na Slovensku?
    V tomto roku som mala veľa prípadov opakovaných PN a OČR - nič také po mne nechceli - a dávky boli vyplatené.

    Potvrdenie zamestnávateľa - nemocenské (opakovaná nemoc)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.