Zavrieť

Porady

prac. cas

mozeme so zamestnancom uzatvriet prac. pomer na 40 hod. tyzdenne ak uz na 40 hod. tyzdenne pracuje v inej firme? Ak nie na aky max.pocet prac.hodin s nim mozme uzatvorit pomer?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Môžeš, v minulosti to zákonník práce zakazoval, resp. obmedzoval, teraz dáva hranicu len u jedného zamestnávateľa. Takže nič tomu nebráni.

    brpe je offline (nepripojený) brpe

    brpe
    Dobrý deň! Chcem sa spýtať. Keď pri 8 hodinovom prac. čase sa počíta do mzdy len 7,5 hod. a tým pádom je vlastne prestávka neplatená, mám právo opustiť firmu na tú polhodinu napr. za účelom sa ísť najesť domov? Bývam od práce len minútku cesty a rád by som chodil na teplú stravu domov. Môže mi to zamestnávateľ zatrhnúť? Ďakujem.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    brpe Pozri príspevok
    Dobrý deň! Chcem sa spýtať. Keď pri 8 hodinovom prac. čase sa počíta do mzdy len 7,5 hod. a tým pádom je vlastne prestávka neplatená, mám právo opustiť firmu na tú polhodinu napr. za účelom sa ísť najesť domov? Bývam od práce len minútku cesty a rád by som chodil na teplú stravu domov. Môže mi to zamestnávateľ zatrhnúť? Ďakujem.
    Pokial máte stravovanie zabezpečené na pracovisku, opustenie pracoviska /aj za účelom zabezpečenia inej formy stravovania/ počas pracovnej doby musí byť vecou dohody medzi zamestnancom a zamestnávateľom

    brpe je offline (nepripojený) brpe

    brpe
    A ešte sa spýtam, či za mňa zamestnávateľ nesie zodpovednosť v čase prestávky ( keď som sa odbehol najesť), keby sa mi stal nejaký úraz?

    lucilla8 je offline (nepripojený) lucilla8

    lucilla8
    Chcem sa spýtať na prestávky keď by naši zamestnanci pracovali viac ako 11 hodín denne. po 6 hodinách je 30 minutová, má zamestnenec nárok ešte na dalšiu prestávku?? napríklad po dalších 6 hodinách??

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    lucilla8 Pozri príspevok
    Chcem sa spýtať na prestávky keď by naši zamestnanci pracovali viac ako 11 hodín denne. po 6 hodinách je 30 minutová, má zamestnenec nárok ešte na dalšiu prestávku?? napríklad po dalších 6 hodinách??
    Pozri si § 91 Prestávky v práci.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.