Zavrieť

Porady

Podnikateľský plán

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je nejaká agentúra na tvorbu podnikateľských plánov, prípadne či by si nenašiel niekto aj tu....čo niečo také robí a koľko by to asi vyšlo....ďakujem....

mam to ako maturitnú tému..jedná sa o reštauráciu zameranú na husacinu a víno....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Olice je offline (nepripojený) Olice

    Olice
    Benq Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je nejaká agentúra na tvorbu podnikateľských plánov, prípadne či by si nenašiel niekto aj tu....čo niečo také robí a koľko by to asi vyšlo....ďakujem....

    mam to ako maturitnú tému..jedná sa o reštauráciu zameranú na husacinu a víno....
    Skús si pozrieť priložený link, už sa tu podnikateľský plán preberal,
    neviem, či Ti to bude stačiť.
    http://www.porada.sk/t5332-podnikate...elsk%FD+pl%E1n

    Benq je offline (nepripojený) Benq

    mladý človek s chuťou do práce ...viac Benq
    tuu temu som uz par krat prebehol pokusal som sa aj ja nieco spravit ale problem je v tom ze mame zadany rozsah prace 20-25 stran....a tam som nic take nenasiel od coho by som sa odrazil ale aj tak dakujem

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    Benq Pozri príspevok
    tuu temu som uz par krat prebehol pokusal som sa aj ja nieco spravit ale problem je v tom ze mame zadany rozsah prace 20-25 stran....a tam som nic take nenasiel od coho by som sa odrazil ale aj tak dakujem
    Z každej vety urobíš štyri, a strán bude 30. To je len o tom, aká je Tvoja slovná zásoba a úprava textu na strane. Držím Ti palce.

    Benq je offline (nepripojený) Benq

    mladý človek s chuťou do práce ...viac Benq
    no problem je v tom ze mam nato tri tyzdne a momentalne vobec nemam cas sa tomu venovat....tak preto sa pytam ci to tu niekto nerobi....

    lubosdz je offline (nepripojený) lubosdz

    lubosdz
    moj nazor je, ze ak nemas cas na urobenie si vlastneho biznis planu, tak o podnikani radsej nerozmyslaj. Dla mna je to alfa & omega pociatocnej fazy a nikto okrem Teba nemoze vediet lepsie, co v tom plane ma byt.

    pozri Business Plan winning software:

    http://www.paloalto.com/

    Podnikateľský plán

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.