Zavrieť

Porady

koncert IL DIVO

Neda mi nespomenut, vcera sa vo viedenskej Stadthalle konal koncert skupiny IL DIVO, este teraz som plna dojmov. Pocuva este niekto z vas tento zaner - klasicky pop?
Usporiadat
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Takže Vás IL DIVO vôbec neoslovili? Spievali oficiálnu pieseň na Majstrovstvách sveta vo futbale 2006 s Toni Braxton. Veľmi sa mi páči aj Ave Mária, tak úžasne precítenú som ju snáď ešte nepočula.
Pre tých, čo IL DIVO ešte nepoznajú - je to skupina, ktorá sa skladá zo spevákov zo 4 štátov: Urs Bühler zo Švajčiarska - tenor, Sebastien Izambard z Francúzka - vox populi, Carlos Marin zo Španielska - barytón a David Miller z USA - tenor.
IL DIVO naspievali pieseň so Céline Dion, Pink, Gwen Stefani, Toni Braxton, Annie Lenox atď. Ak by niekto chcel počuť aspoň úryvok ich piesne dávam do pozornosti link.: http://www.ildivo.de/, vľavo dole sú ovládacie prvky pre audio.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
marči marči

marči je offline (nepripojený) marči

Ahoj, tak trocha ich poznám, aj mne sa veľmi páčia. Ešte dávnejšie som si stiahla nejaké piesne - sú nádherné ! napr. Everytime I look at you, The man you love, All by myself....
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

marči Pozri príspevok
Ahoj, tak trocha ich poznám, aj mne sa veľmi páčia. Ešte dávnejšie som si stiahla nejaké piesne - sú nádherné ! napr. Everytime I look at you, The man you love, All by myself....
Pred tyzdnom som si kupila ich CD - ANCORA, vrele odporucam.
0 0
Camila Camila

Camila je offline (nepripojený) Camila

ja idem zajtra !!!!!!!!!
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

nepoznam ich vobec
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

lavi Pozri príspevok
nepoznam ich vobec

ani netušíš o čo prichádzaš
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

.. konečne ich privítame aj u nás, už sa nemôžem dočkať.


Koncert IL DIVO 11.08.2011 ich vystúpenie s orchestrom sa bude konať na nádvorí Bratislavského hradu pod holým nebom.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla





2 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

Sú úžasní. Videla a počula som ich len v TV a interview na M1
0 0
samema samema

samema je offline (nepripojený) samema

Lístky jsem koupila a teď už aby bylo 11.8. a vyšlo počasí :-)já je znám rok a fakt jsou skvělí a ty hlasy to je fakt nádhera poslouchat a ještě se na ně pěkně kouká :-)
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vitaj na porade a cíť sa tu dobre.
0 0
larossa larossa

larossa je offline (nepripojený) larossa

ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

larossa Pozri príspevok
ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila
Larossa máš absolútnu pravdu vo všetkých bodoch sú naozaj veľmi drahé , ticketportál ich predával, ale začal presne na Veľký piatok a aj to bolo už skoro všetko vypredané mne sa podarilo ich v piatok zarezervovať, v sobotu chceli lístky aj 4 kolegyne z Viedne a keď sme ich išli objednať už sa nepredávalo, máš pravdu majú zvláštne spôsoby. Dnes som bola moje lístky zaplatiť a vyzdvihnúť pre nás a našich známych, neskutočne sa na koncert teším
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Ale táto je asi najkrajšia ...teda pre mňa určite ...
Smutná , teda ten klip ...ale inak ???


1 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

buchač Pozri príspevok
Ale táto je asi najkrajšia ...teda pre mňa určite ...
Smutná , teda ten klip ...ale inak ???

Je krásna a smutná ... Pri nej som si uvedomila aká som šťastná, že mamu mám, uvedomujem si to každý deň, čím som staršia viac a viac ...
0 0
Sisa777 Sisa777

Sisa777 je offline (nepripojený) Sisa777

larossa Pozri príspevok
ahoj, tak to ti závidím, lebo len čo som sa dozvedela, že budú na SK zháňala som lístky, no nielenže sú neskutočne drahé, čo by som prežila, ale u nás v KE som ich nezohnala, ticketportal ich cez net ani nepredával, je to teda riadna fraška, strašne som sa tešila
Rezervácie sa stále uvoľňujú, treba to sledovať.!
0 0
ivanes ivanes

ivanes je offline (nepripojený) ivanes

Ja som si dnes bola vyzdvihnúť lístok, nebol síce úplne najlacnejší ako tu už bolo spomenuté, ale raz za čas si človek môže spraviť radosť, nie? neskutočne sa teším, teším, teším.
0 0
Vlastak Vlastak

Vlastak je offline (nepripojený) Vlastak

ivanes Pozri príspevok
Ja som si dnes bola vyzdvihnúť lístok, nebol síce úplne najlacnejší ako tu už bolo spomenuté, ale raz za čas si človek môže spraviť radosť, nie? neskutočne sa teším, teším, teším.
Tak to Ti teda závidim, ja som si zatiaľ urobila iba takú radosť, že som si kúpila od nich dve DVD a jedno CD.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Včera bol koncert a dnes môžem povedať, že Carlos, Sébastien, Urs a David vôbec nesklamali. Boli aj vtipní






Carlos Marin_1.JPG  
David Miller_1.JPG  
DavidMiller_Sébastien Izambard_Carlos Marin_Urs Bühler.JPG  
Sébastien Izambard_Carlos Marin_ Urs Bühler.jpg  
Sébastien_Carlos_Urs_David.JPG  

Urs Bühler.JPG  
Urs_Carlos_Sébastien_David.jpg  
1/1
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

počasie Vám vyšlo
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať