Zavrieť

Porady

Kúpim bazén

Už dlhšiu dobu pátram na nete po šikovnom bazéne z laminátu, ktorý by sa dal zapustiť do zeme. Pár rokov dozadu, keď som chodila pravidelne na Agrokoplex toho bolo neúrekom, ale v poslednej dobe sú síce výrobcovia, alebo dovozcovia, no bazény sú pre nás zbytočne veľké a drahé. Je to určené skôr pre solventnejšiu vrstvu. Nepoznáte na Slovensku výrobcu menších bazénov /napr.2x2x1m/ za slušnú cenu ? Možno je to aj dobrý typ na začiatok podnikania...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    andi je offline (nepripojený) andi

    andi
    Skús pozrieť v predajni Mountfield videla som reklamu na nadzemný bazén Azuro De Luxe v novinách to bolo tak odfotené že je väčšia časť v zemi tu je písaná cena 8990,- a je to dosť veľké http://www.mountfield.sk/home.php
    Naposledy upravil andi : 16.06.07 at 13:01

    bcjan je offline (nepripojený) bcjan

    bcjan
    www.marimex.sk tieto bazeny ma v ponuke aj mountfield pod inym nazvom ... lenze maju velmi drahu filtraciu odporucal by som kartusovu filtraciu kde jeden filter stoji okolo 200-300sk ... co je super. kontakt po@extratech.sk alebo 0918 654 585

    deglovic je offline (nepripojený) deglovic

    deglovic
    mam na predaj rozne druhy laminatovych bazenov ak mate zaujem staci ma kontaktovat na 0918624666

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.