Zavrieť

Porady

Tlačiareň HP Deskjet 3920 stále bliká

Mám problém s tlačiarňou HP Deskjet 3920 - vymieňala som náplň a odvtedy stále iba bliká. Neraguje na nič. Počítač nesignalizuje žiadnu chybu tlačiarne ani náplne. V čom môže byť problém? Poradte prosím
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wagner Pozri príspevok
    Mám problém s tlačiarňou HP Deskjet 3920 - vymieňala som náplň a odvtedy stále iba bliká. Neraguje na nič. Počítač nesignalizuje žiadnu chybu tlačiarne ani náplne. V čom môže byť problém? Poradte prosím
    A čo takto nakuknúť do užívateľskej príručky?

    Ak ju nemáš, máš ju v prílohe.

    Tam máš popísané možnosti, čo jej môže vadiť. Ak bliká, buď to môže byť zaseknutý papier, chýbajúci papier, zle zatvorený kryt alebo problémy s kazetou.

    Akú cartrigde si tam dala? Bol to originál? Dala si ju tam správne podľa návodu?

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Menila som iba čiernu náplň tak, že som ju dopĺňala atramentovou náplňou. Možno to otvorenie pre tlačiareň bolo pridlhé ale keby to robila náplň tak by to signalizoval počítač. Teraz som podľa návodu čo si mi poslal vybrala náplň, čo som menila a prestatla blikať. Myslíš. že som tú náplň zle naplnila alebo v čom môže byť problém? Ďakujem sa návod a za radu, idem to skúmať a uvidím čo z toho bude.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    wagner Pozri príspevok
    Menila som iba čiernu náplň tak, že som ju dopĺňala atramentovou náplňou. Možno to otvorenie pre tlačiareň bolo pridlhé ale keby to robila náplň tak by to signalizoval počítač. Teraz som podľa návodu čo si mi poslal vybrala náplň, čo som menila a prestatla blikať. Myslíš. že som tú náplň zle naplnila alebo v čom môže byť problém? Ďakujem sa návod a za radu, idem to skúmať a uvidím čo z toho bude.
    Možno si poškodila pri naplňovaní cartridge. Ak sa to nepodarí rozbehať. lepšie bude radšej investovať do neovej cartridge a nie plniť svojpomocne atrament. Netreba kupovať drahú značkovú cartridge, na trhu sú aj neznačkové (a tiež dobré) za lacnejší peniaz. Napríklad v tejto firme majú pre ten tvoj model čiernu náplň už za 290,- SKK, farebnú za 300,-:

    http://www.goset.sk/produkty.php?id=...GP&firma_id=HP

    P.S.: Pozerám, že ani originálne nie sú až tak drahé (niečo cez 420,- SKK/čb a 470,-/far. ). Takže naozaj nemá význam riskovať a experimentovať so samonapĺňaním.
    Naposledy upravil Chobot : 25.06.07 at 15:40

    wagner je offline (nepripojený) wagner

    wagner
    Ďakujem, veľmi si mi pomohol. Už som nevedela čo s tým, teraz frčím na jednej náplni. Zatiaľ mi to stačí. Ešte raz, vrelá vďaka. Určite si kúpim radšej náplne ako ich plniť doma.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ja tiež dopĺňam farbu do HP 3920. Jediné, čo už nevykonáva táto tlačiareň, je ukazovanie množstva náplne,ale to je logické, pretože sa už jedná o staré cartridge, čiže mi bude ukazovať, že sú prázdne. Ale tlačiareň tlačí bez problémov, reaguje na príkaz Tlač samozapnutím. Vypínať ju musím sám.

    Tlačiareň HP Deskjet 3920 stále bliká

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.