Zavrieť

Porady

Rozhodujúce obdobie - PN

žeľám pekný deň, chcela by som sa opýtať mám zamestnanca, kt. u nás uzatvoril PP dňa 01.04.2007 a trvá. Neviem či som správne určila RO pre výpočet náhrady príjmu a nemocenské:
PP od 01.04.2007 - trvá
PN od 25.06.2007
RO je od 01.04.2007 do 31.05.2007
Ale ešte mám jeden dotaz on robil u nás ešte aj v minulom roku od 05.09.2006 do 15.12.2006 , berie sa aj tento PP pri určovaní RO do úvahy?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

    VERONIKA6
    sonička Pozri príspevok
    žeľám pekný deň, chcela by som sa opýtať mám zamestnanca, kt. u nás uzatvoril PP dňa 01.04.2007 a trvá. Neviem či som správne určila RO pre výpočet náhrady príjmu a nemocenské:
    PP od 01.04.2007 - trvá
    PN od 25.06.2007
    RO je od 01.04.2007 do 31.05.2007
    Ale ešte mám jeden dotaz on robil u nás ešte aj v minulom roku od 05.09.2006 do 15.12.2006 , berie sa aj tento PP pri určovaní RO do úvahy?
    Nie, neberie.

    sonička je offline (nepripojený) sonička

    sonička
    dik za odpoveď ale ešte mám jeden dotaz, ak PN za prvých 10 dní prechádza do druhého mesiaca tak ku koncu mesiaca treba " lístok na peniaze ak sa nemýlim"?

    Farks je offline (nepripojený) Farks

    Farks
    Netuším čo je to lístok na peniaze? ALe ku koncu mesiaca by ti mal doniesť tzv. prechodku od lekára. Na náhradu príjmu má nárok od 25.06 do 04.07.2007, zbytok už bude platiť SP.

    jankasm je offline (nepripojený) jankasm

    jankasm
    Farks Pozri príspevok
    Netuším čo je to lístok na peniaze? ALe ku koncu mesiaca by ti mal doniesť tzv. prechodku od lekára. Na náhradu príjmu má nárok od 25.06 do 04.07.2007, zbytok už bude platiť SP.
    Lístok na peniaze = prechodka
    Už som sa pár krát na porade stretla s týmto označením.

    Rozhodujúce obdobie - PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.