Zavrieť

Porady

Odhláška zamestnávateľa - Dôvera

Milí poraďáci,

k zajtrajšiemu dátumu končí u nás PP jeden zamestnanec. Je poistencom ZP Dôvery a jediným v našej firme. Potrebujem odhlásiť zamestnávateľa z tejto poisťovne,no nikde na ich stránke som sa k odhláške nedopátrala. Nemáte niekto to tlačivko k dispozícii??? Bola by som veľmi vďačná.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Prosím Vás potrebujem odhlásiť zamestnávateľa ako platiteľa zo zdravotnej poisťovne Dôvera. Neviem nikde na ich stránke nájsť odhlášku a dovolať sa tam tiež neviem. Nemáte náhodou niekto túto odhlášku v PC ?
    A keby ste mali aj spoločnú zdravotnú tak budem tiež rada
    Ďakujem

    ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

    :-D ZuzanaP
    Ako zamestnávateľ sa nemusíš odhlasovať. Iba ak by zanikal aj zamestnávateľ.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    katkaj Pozri príspevok
    Prosím Vás potrebujem odhlásiť zamestnávateľa ako platiteľa zo zdravotnej poisťovne Dôvera. Neviem nikde na ich stránke nájsť odhlášku a dovolať sa tam tiež neviem. Nemáte náhodou niekto túto odhlášku v PC ?
    A keby ste mali aj spoločnú zdravotnú tak budem tiež rada
    Ďakujem
    Posúvam......

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    blondy Pozri príspevok
    mám len odhlášku do SZP. dúfam že niekomu pomôže
    ďakujem, pomohlo. Snáď sa niekto nájde aj s tou Dôverou

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Končila som ako zamestnávateľ so VšZP. Priniesla som vyplnené tlačivko a hodila mi ho do koša - pokiaľ už nie je žiadny zamestnanec, zamestnávateľa automaticky odhlásia na základe prázdnej databázy - platí pre všetky poisťovne, odhláška zamestnávateľa sa nevypĺňa.

    Monet je offline (nepripojený) Monet

    Monet
    Neviem ci este potrebujete,ale posielam na poistovnu DOVERA odhlasku.Ak sa nemylim,tak sa odhlasuje len zamestnanec,zamestnavatel sa odhlasuje len ked konci zivnost.
    Odhláska poistovna DOVERA http://www.dovera.sk/zam_tlacivaPreP...vOznamenia.asp
    na takomto istom tlacive ste museli aj prihlasovat zamestnanca.Staci uz kliknut iba na oznamenie zamestnavatela a tam to vyplnit.Plat.zmeny uvediete K co znamena koniec a kod 2 to je zamestnanec...
    Rada by som bola,ak by niekto toto moje tvrdenie potvrdil.....

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    abel Pozri príspevok
    Končila som ako zamestnávateľ so VšZP. Priniesla som vyplnené tlačivko a hodila mi ho do koša - pokiaľ už nie je žiadny zamestnanec, zamestnávateľa automaticky odhlásia na základe prázdnej databázy - platí pre všetky poisťovne, odhláška zamestnávateľa sa nevypĺňa.
    Len aby si to za pár rokov nerozmysleli a nezačali rozdávať pokuty za neodhlásenie.
    Ďakujem

    Marta404 je offline (nepripojený) Marta404

    Marta404
    asi pred týždňom som robila odhlášky pre ZP zamestnávateľa, Dôvera nemá tlačivo a na ich bezplatnej linke ma informovali, že treba klasickú žiadosť napísať, Spol. ZP a Všeob. ZP majú tlačivá.

    Libusa je offline (nepripojený) Libusa

    Libusa
    Ja som mala ten istý prípad v zdravotnej poisťovni UNION pracovník poisťovne mi povedal, že ak už nemáme zamestnanca poisteného v poisťovni mám zamestnávateľa odhlásiť.

    katkaj je offline (nepripojený) katkaj

    katkaj
    Libusa Pozri príspevok
    Ja som mala ten istý prípad v zdravotnej poisťovni UNION pracovník poisťovne mi povedal, že ak už nemáme zamestnanca poisteného v poisťovni mám zamestnávateľa odhlásiť.
    Obávam sa že je to zase jedna z vecí ktoré závisia od jednotlivej pobočky a konkrétneho pracovníka.

    MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

    MarcelkaT
    Mne v zdravotnej poisťovni UNION povedali, že ak nemáme u nich už zamestnanca, zamestnavateľa nemusím odhlasiť, že to urobi sam program. Ak by sme náhodou prijali nového zamestanca a je poistený u nich , prihlásime ho a firmu automaticky zeregistrujú bez problemov,

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.