Zavrieť

Porady

Hustá krv.

Ahojte, prosím Vás neviete mi poradiť ako sa dá prírodnými produktmi zriediť krv?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Dodržiavaním pitného režimu je skutočne ten najlepší a najjednoduchší a bezliekový spôsob. Ani krok bez fľaše s vodou. Ja som mala tento problém a naučila ma moja dcéra dodržiavanie pitného režimu. Teraz sa už nekontrolujem, pretože je z toho zvyk. Takže piť a piť a piť vodu...:-)

    Anny96 je offline (nepripojený) Anny96

    Anny96
    Jara Pozri príspevok
    Dodržiavaním pitného režimu je skutočne ten najlepší a najjednoduchší a bezliekový spôsob. Ani krok bez fľaše s vodou. Ja som mala tento problém a naučila ma moja dcéra dodržiavanie pitného režimu. Teraz sa už nekontrolujem, pretože je z toho zvyk. Takže piť a piť a piť vodu...:-)
    Pitný režim dodržiavam a prísne lebo by som nevydržala bolesť hlavy, žiaľ zdá sa mi že ani 2,5l denne nie je dosť ...

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Hustá krv je dosť nebezpečná, nakoľko može nastať upchávanie ciev, trombózy, embolie ap. V krajných prípadoch sa to musí upravovať liekmi. Ak nepomáha pitný režim tak je potrebné ísť k lekárovi. Neodkladať tento problém.

    Anny96 je offline (nepripojený) Anny96

    Anny96
    gabriela7755 Pozri príspevok
    Anny, môžeš mi vysvetliť pojem " hustá krv" ? Ja to počujem prvýkrát.
    Gabrielka a počula si pojem riedka krv? Riedka krv je keď sa porežeš a krvička tečie bez prestania, nezráža sa ti a tečie.
    Hustá krv je presný opak - spôsobené to býva najčastejšie (ako bolo popísané vyzšie) nedostatočným pitným režimom ale ovplyvnené to bude určite aj kadečím iným.
    Krvička tažko prúdi telom a spôsobuje rôzne bolesti - hlavy, nôh ... a zaťažuje vnútorné orgány. (to je také moje laické vysvetlenie)

    gabriela7755 je offline (nepripojený) gabriela7755

    gabriela7755
    Ďakujem za vysvetlenie, pojem riedka krv, mastná krv som už počula, ale toto
    ešte nie. Zrejme to nebude nič príjemné. Pitný režim pomáha aj mne, ale
    z dôvodu migrény.
    učtovníčka
    Dobrým prírodným produktom je kapsula OMEGA 3 nenasýtené mastné kyseliny od fi NUTRILITE. Je vyrobená z morských rýb a iných potvorok. Je v našich pomeroch ťažko nahraditeľná. Preto obyvatelia prímorských krajín menej trpia srdcovocievnymi ochoreniami. Tie synteticky vyrobené sú nasýtené mastné kyseliny aj keď napíšu OMEGA 6 a problémy neriešia /pridávajú ich do rastlinných masiel/. Je rozdiel medzi nasýtenými a nenasýtenými, fungujú inak.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.