Zavrieť

Porady

Zmena sídla firmy

Ahoj poraďáci, potrebovala by som od vás radu. 6.6.07 sme zmenili sídlo firmy, oznámenia sme rozposlali a stále nám sem tam chodia faktúry so starým sídlom, čo mám s nimi robiť? Mám ich všetky posielať späť alebo tam môžem dať našu pečiatku so správnymi údajmi alebo to môžem prepísať aj rukou?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Ja osobne by som isto trvala na oprave faktúr, so správnym sídlom firmy.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    Treba byť vytrvalý, často sa stáva, že oznámenie o zmene sa nedostane až k fakturantke (tá v tom môže byť nevinne).

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    sway Pozri príspevok
    Ja osobne by som isto trvala na oprave faktúr, so správnym sídlom firmy.
    A každú si prefoť a zašli so sprievodným listom a doporučene, lebo sa môže stať, že sa Ti faktúra (už uhradená) ani po urgencii nevráti. Snáď po ďalšej urgencii....

    rommy je offline (nepripojený) rommy

    rommy
    ZEvina Pozri príspevok
    A každú si prefoť a zašli so sprievodným listom a doporučene, lebo sa môže stať, že sa Ti faktúra (už uhradená) ani po urgencii nevráti. Snáď po ďalšej urgencii....
    Toho sa práve bojím, je ich dosť veľa a väčšina je zaplatených, takže si myslím, že sa mi ich moc opravených nevráti a čo ja potom

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Rada do budúcna, fa s nesprávnou adresou, vrátiť späť na prepracovanie, neúčtovať a neplatiť, teraz už ostáva iba požiadať o ich prepracovanie. Tie neúhradené by som vôbec neplatila pokiaľ sa mi nevrátia späť správne.

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    rommy Pozri príspevok
    Toho sa práve bojím, je ich dosť veľa a väčšina je zaplatených, takže si myslím, že sa mi ich moc opravených nevráti a čo ja potom
    Myslím si, že je vždy ľahšie obhájiť pred DÚ, že som mala snahu dať veci do poriadku, ako ich len tak založiť. Najlepšie je zaslať FA pred uhrademín. To má dodávateľ väčšiu snahu ju opraviť, ako uhradenú.

    ZEvina je offline (nepripojený) ZEvina

    šťastná babička dvoch vnučiek (od 21.9.2009 už troch) ...viac ZEvina
    Tweety - dnes presne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.