Zavrieť

Porady

SPOLUPRACA

Mam s.r.o. + kapitál ,ale povodny podn.plan nevysiel.
Hľadám spoločníka so zaujímavym nápadom na podnikanie.

UŽ TO NIEJE AKTUÁLNE !
Naposledy upravil BOND : 31.08.07 at 14:31
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    Bude ťažké nájsť niekoho na spoločnú spoluprácu, keď Ti to nevyšlo. Analyzoval si príčiny neúspechu? A z akého dôvodu potrebuješ niekoho ďaľšieho? Iba pre nápad?

    BOND je offline (nepripojený) BOND

    BOND
    ja som v podstate ani nezacal lebo cena tovaru ktory som chcel vyrabat medzicasom klesla o cca 35% a este aj koruna voci euru vyrazne zhodnotila.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Mozno by bolo dobre spresnit, aky kapital si schopny do toho vlozit, aby bolo jasnejsie, co sa z toho da zacat.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Len aby si nenaletel opäť, keď to raz nevyšlo! Ja myslím, že je dôležité vedieť v čom chceš podnikať a taktiež je dôležité, aby sa na vklade kapitálu podieľali obaja za podmienky, že zisk bude delený na polovicu a nie po bratsky.

    nent je offline (nepripojený) nent

    nent
    Ahoj ja jeden mám ale zas mi chýba to čo máte Vy. Jedna sa o oblasť SLUŽBY . ......som si takmer istý, že to pôjde nad očakavanie ak by sa začalo na väčšej úrovni než som schopný s mojim kapitálom a ak by som nabehol na trh určite by ma zatlačili do zeme tí ktorím to dôjde....Pracujem na podnikateľskom zámere. Problém je v tom , že nové dotácie sa začnu prehodnocovať až v apríli 2008....ak by ste mali záujem šlo by sa na tú tému pozhovárať.

    rrrasta je offline (nepripojený) rrrasta

    rrrasta
    mam identicky problem s tvojim. Krachol mi pociatocny plan a teraz rozmyslam nad dalsim. Venovat by som sa chcel vyhradne obchodu ... lacno kupit, drahsie predat, zabehnut stabilny obchodny kanal. Len s cim

    Richard je offline (nepripojený) Richard

    admin Richard
    Braňo Pozri príspevok
    Bude ťažké nájsť niekoho na spoločnú spoluprácu, keď Ti to nevyšlo. Analyzoval si príčiny neúspechu? A z akého dôvodu potrebuješ niekoho ďaľšieho? Iba pre nápad?
    Ja by som sa na neúspech nepozeral ako na neschopnosť. Tak to v podnikaní jednoducho funguje - nie všetko (a dokonca ani geniálne) je úspešné.
    Niektoré faktory sú jednoducho smola, pri inej konštalácii by to mohlo perfektne vyjsť...

    Ďalší dôvod prečo spolupracovať s neúspešným je, že už je možno skúsený a vlastná skúsenosť je veľmi dobrá vec

    norsko5 je offline (nepripojený) norsko5

    norsko5
    mam zaujimavy podnikatelsky plan a hladam spolocnika zahranicna klientela zarucena som s martina no kosice mi problem nerobia staci sa ozvat na 0910503911

    stewes je offline (nepripojený) stewes

    stewes
    zdravim Vas biznismani, mam genialny projekt, ktory nepochybne vyjde, len problem je vtom, ze je tam obrovsky pociatocny kapital, ked ho niekdo ma nech nevaha. -stewes@pobox.sk

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.