Zavrieť

Porady

slovenský živnostník podnikajúci v zahraničí

Prosím vás o radu. Moj manžel je SZCO a je neplatcom dane. Od septembra by mal pracovať v zahraničí na základe E101.

Jedna sa o poskytovanie stavebnych skuzieb pre sukromnu osobu. Faktura by mala byt vystavena v anglickej mene. Chcem sa poradit akym sposobom potom tuto fakturu a celu platbu prenesiem do jednoducheho uctovnictva? Mam tuto platbu prepocitat aktualnym kurzom na slovenske koruny. Vie mi niekto poradit, pretoze s tymto nemam ziadne skusenosti a uz teraz viem, ze sa s tym sama asi nevysporiadam.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kazu je offline (nepripojený) Kazu

    Kazu
    Nevien či sa mi podarí vložiť funkčný link lebo som to ešte nikdy neskúšala ale keď to nepôjde, klikni na jednoduché účtovníctvo a na strane 3 nájdi úhrada Fa v EUR. Malo by to byť to čo ťa zaujíma. A teraz ten môj pokus o link.http://Úhrada Fa v EUR
    Naposledy upravil Kazu : 12.07.07 at 12:47 Dôvod: Nejde to, neviem linkovať
    Monika Kováčová
    napr. klikni si hore, na navigačný panel... kde je http://porada.sk.... a celé to vymodri a opačným tlačidlom na myši daj KOPÍrovať. Potom sa tou myškou nadstav na odpovedať, a do miesta, kde normálne píšeš, stlač opäť opačné tlačidlo na myške a vyber Prilepiť (alebo vložiť) a je to...

    slovenský živnostník podnikajúci v zahraničí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.