Zavrieť

Porady

REKLAMNE NOVINY

Zdravim potrebujem radu..
Mam v plane robit reklamne noviny..Bol by to mesacnik.Ide o to ze firma ktora sa chce zviditelnit by si dala reklamu do mojich novin...Chcem sa opytat ake povolenia ,alebo co vsetko musim mat vybavene aby som to mohol robit??Zivnost na to mam..Ide mi hlavne o to ci musim mat nejake otvaracie hodiny v sidle firmy (u mna doma).kedze ja nebudem u mna doma prijimat zakaznikov.vsetko pojde len cez jeden pocitac..zakaznik mi posle mailom svoju reklamu a ja ju umiestnim do svojich novin .ktore vytvorim v programe a dam to tlaciarnam vytlacit v X kusoch a poroznasam to po domacnostiach..v podstate tam nebude ziadny osobny kontakt zo zakaznikom...potrebujem na to nejake povolenia ,aby som to mohol robit? Dakujem za kazdu radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Lion Topoľčany
    Práve som si prezrela zopár rekl.novín a v tiráži vidím vo všetkých prípadoch
    registračné číslo napr.MK2247/2000 alebo MK3150/2004, čiže určite sa treba
    registrovať na ministerstve kultúry. Treba pozrieť www.culture.gov.sk v sekcii formuláre-podsekcia registrácia periodickej tlače. Je tam uvedené všetko, čo k tomu potrebujete. To, že pracujete z domu-nevidím problém, pokiaľ všetky inzeráty a pod. budú riadené a zadávané elektronickou formou.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.