Zavrieť

Porady

neplatené voľno

Ahojte,

kedy odhlasujem zamestnanca ako preursenie na SP? je tam nejaka limitacia hodin? my mame zamestnanca ktory mal 5,5 hodin neplatene volno, jednoducho sa zobral domov a nedoniesol ospravedlnenku. Ma 7,5 hodinovu pracovnu dobu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tinina je offline (nepripojený) Tinina

    Tinina
    Tak na hodiny sa to určite urobiť nedá. Neviem v akej ste pozícii vo firme ale skúste si nekomplikovať život ak máte možnosť a dajte mu na ten deň D alebo mu ho zplaťte.Ja by som dotyčného potrestala inak. Napr.neviem aký máte spôsob odmeňovania alebo dochádzkový systém ale jedno alebo druhé sa ovplyvniť dá napr. siahnuť na pohyblivú zložku mzdy, smena navyše ktorá by nebola následne zaplatená a pod. Nekalé ale čo už s neporiadnikmi!!!

    ivanaj je offline (nepripojený) ivanaj

    ivanaj
    Problem je v tom, ze tito zamestnanci bud uz skoncili pracovny pomer, takze nemaju to kedy nadrobit. Tak neviem co je lepsie im dat absenciu na 5 hodin alebo neplatene volno?

    Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

    Jana Motyčková
    Do SP sa nahlasuje prerušenie z dôvodu neplateného voľna iba ak trvá celý deň, Ak časť dňa odpracoval, nejde o preuršenie poistenia. Absencia detto.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.