Zavrieť

Porady

Kurz podvojného účtovníctva

Ahojte,
chcela by som ist na dlhodobejsi kurz podvojneho uctovnictva pre zaciatocnikov niekde v BA a potrebujem poradit nejakú dobrú firmu, ktora tieto kurzy organizuje. Potrebovala by som to zistit cim skor, lebo sef na mna tlaci a nechcem aby si to rozmyslel.
Dakujem za rady.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Marcela16 je offline (nepripojený) Marcela16

    Marcela16
    Ja som bola na trojmesačný kurz podvojného účtovníctva, ktorý organizuje akadémia vzdelávania - ale musím povedať, že sú to vyhodené peniaze. Pokiaľ si chodila na ekonomickú, alebo hotelovú... všetko čo sa na takom kurze preberá už vieš. Omnoho viac som bola spokojná s jednodňovými kurzami, alebo seminármi, ktoré sa vynovali nejakej špecifickej problematike.

    Maya je offline (nepripojený) Maya

    Maya
    Presne nad akademiou vzdelavania rozmyslam alebo este nad agenturou Jaspis. ja ekonomicku skolu nemam. Robila som ina podklady pre uctovnika vratanefakturacie a momentalne sa zaucam aj do podvojneho uctovnictva. Zatial uctujem pokladne ale tie ucty sa stale dokola opakuju tak sa to da lahko zapamätat. No chcela by som vediet z uctovnictva viac a nie len jednu cast. Okrem toho teoriu nepoznam skoro vobec a z praxe len malu cast, aj ked uz 1 kurz podvoj. uct. som absolvovala este v roku 1995 a z toho obdobia si pamatam len velku hlavu z toho mnozstva informacii.
    A odvtedy sa zakony pomenili a skoro vsetko mi vyprsalo z halvy kedze som s tym nerobila.
    Kedze mi chce sef zaplatit kurz tak to chcem aj patricne vyuzit.

    Marcela16 je offline (nepripojený) Marcela16

    Marcela16
    Aj napriek tomu, že nemáš ekonomickú školu - máš už nejaké skúsenosti. Kurz, ktorý organizuje akadémia vzdelávania podľa môjho názoru je podobný učeniu sa na strednej alebo vysokej škole. Veľmi málo praktických vecí a rád do praxe. Väčšinou na ňom vyučujú učiteľky zo stredných škôl... preto to tak aj vyzerá. Keby ho viedla účtovníčka bolo by to možno o niečom inom. Všetko bola teória z jednej knihy, ktorú som si mohla prečítať aj doma. Podľa mňa si vyber kurz, ktorý robí niekto kto účtuje, a ktorý nie je len o teórií z knihy... lebo do praxe to dá fakt minimum. Ja tiež rozmýšľam teraz o doplnení vzdelanie z účtovníctva a vyhliadla som si toto http://www.managementservice.sk/. Je to podobné čo som už aj doposiaľ absolvovala. Keďže ja si to platím sama - fakt mi nie je jedno do čoho investujem.

    Kurz podvojného účtovníctva

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.