Zavrieť

Porady

začiatok podnikania v pohostinskom zariadení

Ahojte,

chcel by som od 1.11.2007 otvoriť reštauračné zariadenie. Neviem však kde začať. Priestor a predstavu o interiéri mám. Ale to je všetko. Neviem o ostatných veciach..... Potrebné povolenia ( OHS, mesto... ) Neporadí mi niekto, kde by som našiel nejaké informácie na začiatok? Ďakujem.

Golemm
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    mysimis je offline (nepripojený) mysimis

    obyčajný človiečik mysimis
    golemm Pozri príspevok
    Ahojte,

    chcel by som od 1.11.2007 otvoriť reštauračné zariadenie. Neviem však kde začať. Priestor a predstavu o interiéri mám. Ale to je všetko. Neviem o ostatných veciach..... Potrebné povolenia ( OHS, mesto... ) Neporadí mi niekto, kde by som našiel nejaké informácie na začiatok? Ďakujem.

    Golemm
    V prvom rade si musíš vyžiadať výpis z registra trestov, s ním zájsť na živnostenské oddelenie, kde požiadaš o vydanie ŽL. Zároveň si môžeš nahlásiť na živn.úrade prevádzku. K tomu potrebuješ inšpekčnú knihu a kolok za 50,- Sk. Následne na to si požiadaš na meste schválenie otváracích hodín. Na hygienu si dáš ďalšiu žiadosť o schválenie prevádzky. Tu budeš potrebovať kolok za 500,- Sk a fotokópiu ŽL, list vlastníctva alebo nájomnú zmluvu a prevádzkový poriadok.
    Po vybavení ŽL sa ideš prihlásiť ako SZČO do ZP a na daňový úrad. Vzhľadom k tomu, že budeš prevádzkovať reštauračné zariadenie hneď si môžeš na DÚ prihlásiť aj ERP.
    Toto som popísala len v skratke. Ak Ti niečo nie je jasné ozvi sa.

    začiatok podnikania v pohostinskom zariadení

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.