Zavrieť

Porady

Slavia 631 alebo Slavia 634

Zdravim,
chcem sa opytat poradakov ci maju skusenosti so vzduchovkami a ak ano tak co by mi doporucili pri kupe vzduchovky. Sortiment vyberu vzduchovky na slovensku je dost obmedzeny tak sa akurat rozhodujem medzi 631 a 634. Vlastnite niektory typ? ak ano ako ste s nimy spokojny a aky je rozdiel medzi 631 a 634? ... dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    kvalitar Pozri príspevok
    Zdravim,
    chcem sa opytat poradakov ci maju skusenosti so vzduchovkami a ak ano tak co by mi doporucili pri kupe vzduchovky. Sortiment vyberu vzduchovky na slovensku je dost obmedzeny tak sa akurat rozhodujem medzi 631 a 634. Vlastnite niektory typ? ak ano ako ste s nimy spokojny a aky je rozdiel medzi 631 a 634? ... dakujem.
    Ja mám 631, akurát že bez tej optiky. Keď je dobre zastrieľaná, tak sa s ňou dobre strieľa. Dokoca aj 12 ročný syn ju celkom dobre obsluhuje a streľba na terč mu ide dobre.

    Ale ten trh nie je obmedzený, obmedzený je možno sortiment ČZ-ty. V Gunshopoch je celkom pekný výber aj zahraničných, akurát cena je trochu vyššia (5-6 tisíc), na rozdiel od ČZ (3-4 tisíc).

    Taký jedne shop je napr. v BA na Vazovovej. Minule som tam obdivoval nielen vzduchovky, ale aj paintballky a automatické guličkovky.

    Pozri sem:

    http://www.akcnesporty.sk/predajne.php?co=7

    kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

    kvalitar
    Uz som sa rozhodol pre Slaviu 634 lenze ju nemozem zohnat v okoli Ruzomberka a nechcem ju kupovat cez internet...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Chobot Pozri príspevok
    Ja mám 631, akurát že bez tej optiky. Keď je dobre zastrieľaná, tak sa s ňou dobre strieľa. Dokoca aj 12 ročný syn ju celkom dobre obsluhuje a streľba na terč mu ide dobre.
    Mam inak negativny nazor na zalamovacie vzduchovky. Pametam jeden typ na broky. Do zasobnika sa nasypalo cca 10 ks a cez uzaver sa natahovala pruzina.

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    kvalitar Pozri príspevok
    Uz som sa rozhodol pre Slaviu 634 lenze ju nemozem zohnat v okoli Ruzomberka a nechcem ju kupovat cez internet...
    Ale veď v BB je celkom dobrý military shop Muničák. Skús si tam zavolať, či nemajú alebo či ti nevedia zohnať.

    http://www.akcnesporty.sk/predajne.php?co=42

    DJ46 je offline (nepripojený) DJ46

    obyčajný chalan ktorý má neobyčajné záujmy ...viac DJ46
    myslim ze tu uz je vsetko vyriesene ale ja sam som majitelom slavia 631
    sice by som si kupil mozno qb57 alebo nieco na CO2, no klasika je klasika a zozeniete na nu vsetko
    inak odporucam Deerland, sice v Bratislave, ale oproti 150€ za novu 631 mate repasovanu za 90€
    a to sa potom aj lahsie setri na nejaku CO2, lebo pod 7-10 stupnov celzia je super mat aj pruzinovku

    Slavia 631 alebo Slavia 634

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.