Zavrieť

Porady

Práca nadčas

Prešiel som všetky príspevky o práci nadčas, prečítal ZP aj tak mam v tom lego. Prosím o pomoc.

Dohodli sme so zamestnancami mzdu za prácu nadčas do 150 hodín až zahrnutú v základnej mzde.
Zamestnanec má už odpracovnaých 148 hodín, ale nie je to všetko práca na príkaz zamestnávateľa. Iba práca s dovolením zamestnávateľa.

Takže, musí byť po tomto limite vyplatená odmena za prácu nadčas, aj keď nejde o prácu na príkaz zamestnávateľa?

Týka sa ustanovenie o limite 8 hodín za týždeň na štyri mesiace aj práce, ktorá nie je na príkaz zamestnávateľa.

Každý paragraf, iné znenie. Jeden hovorí o prikázanej práci nadčas, iný o práci nadčas bez iného atribútu (teda aj práci nadčas, ktorú zamestnávateľ povolí).

Trápi ma to aj kvôli vedeniu dochádzky - obľúbená téma IP - či si mám dávať pozor na to, koľko je v dochádzke uvedených nadčasov.
ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.