Zavrieť

Porady

Softvéry

Ahoj,

vedel by mi niekto poradiť účtovný softvér na JÚ pre viac firiem, niektoré s DPH, niektoré nie. Taký, s ktorým sa pracuje jednoducho, prípadné chyby aby sa dali opraviť, aby nebol prehnane drahý a aby v ňom bolo čím viac možností (najmä tlač rôznych výkazov pre poisťovne a pod.).

Vďaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Braňo je offline (nepripojený) Braňo

    Braňo
    No v účtovnom programe asi nebudeš tlačiť výkazy pre poisťovne, to skôr v mzdovom. Skús prečítať témy o programoch, prípadne dať si zaslať demá účtovných programov. Už toho tu bolo rozobratého dosť.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    Ja pracujem v MK SOFTe. Mám JÚ, PÚ a mzdy, Je tam všetko, čo potrebuješ.
    Všetko dokopy + multiverzia, mzdy do 20 zamestnancov cca 20 tis. Dá sa stiahnuť z ich stránky demo.

    ekopo je offline (nepripojený) ekopo

    JA ekopo
    Skús sw pre JU tu: www.hdsoft.sk A čo sa týka jednoduchosti, čo je pre niekoho jednoduché, pre druhého môže byť zložité a naopak.

    Inna je offline (nepripojený) Inna

    Inna
    Ahoj, Ja pracujem v Alfe od firmy Kros-mám zakúpenú multiverziu, som spokojná, ale mám aj Pohodu a tu som už spokojná menej. Hlavne čo sa týka miezd. Tiež by som chcela poznať názory iných.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.