Zavrieť

Porady

Rubikova kocka

práca nie je mojim hobbym-skorej šport a športovanie moje i celej rodiny,cestovanie-ale hlavne autom,popíjanie cinzana s nohami máčanými v mori ...viac
dnes je 30 rokov, čo nás tento vynález očaril - resp. mnohých spočiatku znechutil...

skúsili ste si ešte po čase znovu poskladať kocku? resp. aspoň 1-2 línie a stranu?
Usporiadat
Viera Viera

Viera je offline (nepripojený) Viera

Jasne. Ešte zvládnem zložiť celú...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

Tridsať, netridsať..... v živote som nedokázala poskladať
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ja tiež nie..a dokonca ani tú na internete... asi som teda riadne nemehlo!!
0 0
rosemary rosemary

rosemary je offline (nepripojený) rosemary

Nikdy som ju nevedela poskladať a prezto všetko spávam dobre.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
rosemary
Nikdy som ju nevedela poskladať a prezto všetko spávam dobre.
Hani..tak odteraz aj ja budem už spávať pokojne...
0 0
emily emily

emily je offline (nepripojený) emily

Ja som ju skladala len tak fičalo...to bola mánia na intráku...ale dnes???? Kdepak Ty ptáčku hnízdo máš....
0 0
ajacik ajacik

ajacik je offline (nepripojený) ajacik

robím to, čo ma baví a zarábam pri tom ťažké prachy :) ...viac
nikdy v živote. dokonca ked som bola mala, chcela som poprelepovať tie štvorčeky . ale zastavili ma.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
vždy som ju vedela....a aj viem... moje deti ju u mojich rodičov kdesi vyhrabali... hned porozkladali...a mama skladaj.. no..môžem zodpovedne prehlásiť, že som najprv zalovila v pamäti, že ako...ale nakoniec sa tie moje prstíky rozhýbali správne..a kocka sa pekne poskladala :-)
0 0
Heni Heni

Heni je offline (nepripojený) Heni

ja som ju vedela poskladať len podľa papiera... to bol veľmi vzácny návod u nás na ZŠ aj ju mám niekde odloženú, pravdaže poskladanú, hmmm, normálne počujem ten charakteristický zvuk, čo vydávala pri skladaníííí :p
0 0
Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

No, zo mňa a s môjho priateľa si tieto Vianoce takto vystrelila moja mama. Dostali sme pod stromček rubikovu kocku - že aby sme sa nenudili.

Priateľ sa usmial a povedal, že ju vie poskladať len tak, že poprelepuje nálepky.
Hm, ja som to nikdy neskúšala. Možno skúsim, keď sa bude na mňa z poličky pekne usmievať :-)
0 0
Zuzka Zuzka

Zuzka je offline (nepripojený) Zuzka

Vera, ... a kto sa má usmievať z poličky? ... priateľ?

Kedysi som ju vedela poskladať, no teraz neviem či by som to ihneď dokázala. A neviete, kde sa dá kúpiť?
Naposledy upravil Zuzka : 16.02.05 at 17:27
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

Rubikova kocka? to je moje, poskladám aj o polnoci. Mám veľmi rada hlavolamy a tento si cením najviac, je to fajn zábava.
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
vedel by mi niekto venovať ten šialený algorytmus postupu? dalo sa to podľa toho skladať...a môj syn mi neverí...chcela by som ho tromfnúť...
0 0
Mickya Mickya

Mickya je offline (nepripojený) Mickya

Ten návod by som prijala aj ja. Tiež sa mi nikdy nepodarila poskladať. Len 2 strany a z tej tretej a štvrtej len kúsok. Takže tak. Ja som nemala mániu prelepiť tie štvorčeky, ale keď som bola malá snažila som sa jednotlivé štvorčeky vytiahnuť.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
To sa ťažko píše, ako sa to skladá, najlepšie je sa na to pozerať ako sa to skladá a zároveň si to skladať s tým, ktorý to ukazuje :-)
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ja sa môžem na koho chcem pozerať a skladať to zároveň s kým chcem.....nezložím to ..to skôr urobím stojku na mihalniciach!
ale keď som si to poprelepovala...tak som to zložila...:p:p
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
Aj ja sa chcem naučiť stáť na mihalniciach, xixixixi
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
Ty vieš skladať kocku..ty nemusíš stáť na mihalniciach..
0 0
Susan Susan

Susan je offline (nepripojený) Susan

To je uz tomu 30 rokov?? Minuly rok som si kocku zobrala na dovolenku a trocha som sa s nou pohrala, ale maximalne dve strany sa mi podarilo poskladat!! Som rada, ze su aj viaceri, ktorym sa nepodarilo zvladnut vsetky strany:-))
0 0
Miro77 Miro77

Miro77 je offline (nepripojený) Miro77

Je to ako tancovanie. Dole, raz - dva, hohe, raz, dole, raz, hore. Je ťažšie to do seba dostať, ale potom to už človek vie stále. Kocku mám v rodičovskom dome. Dnes tam nebývam a keď tam prídem všimnem si ju tak raz za pól roka. A vtedy ma baví prichádzať na tie "kroky".
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať