Zavrieť

Porady

natrhnutie ucha

Už 3 týždne sa trápim Z ničoho-nič sa mi začalo trhať ucho,teda vlastne lalok na tom mieste,kde sa spája s tvárou.Neviem však prečo, lebo som nemala nijaký úraz ani nič podobné.Natieram si to neustále,ale nehojí sa to,buď to krváca alebo z toho vyteká žltkastá tekutina.chýbajú mi snáď nejaké vitamíny alebo čo?budem rada, ak mi pomôžete nejakou radou.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kačenka je offline (nepripojený) kačenka

    kačenka
    toto mal aj môj syn, keď bol malý. Najprv som mu to natierala Framykoinom, to síce zabralo ale len na čas. Potom sa mu to opakovalo viac krát. Išla som s ním k detskej lekárke a tá mu predpísala nejakú masť s antibiotikom. Údajne to bola nejaká infekcia. Ale meno tej masti si už nespomínam. Vyskúšaj ten Framykoin a uvidíš. Možno zaberie a budeš mať pokoj.

    liebling je offline (nepripojený) liebling

    liebling
    To ste ma potešili. S tou masťou to vyskúšam.Ale aj som sa pobavila. Mám už 29r. a trápia ma takéto "detské"neduhy? Že by som sa po vysadení antikoncepcie vracala do detských čias . Ale nie, samozrejme že to bol vtip. ale dík sa radu.Pa

    zuzanelka je offline (nepripojený) zuzanelka

    zuzanelka
    Byť na Vašom mieste račej zájdem lekárovi - môže to byť aj exem a to sa lieči dlho a tiež antibiotikamy.

    Psycholog je offline (nepripojený) Psycholog

    obyčejný člověk s tituly PhDr., PaedDr., M.D. - čínská medicína, bylinkář, mistr REIKY, CSc. ...viac Psycholog
    Dovoluji si s návštěvou lékaře naprosto souhlasit, zejména, pokud tekutina z "natrženého" ucha je žlutá a velmi nevábně páchne. Pokud nechcete jít k lékaři pak doporučuji sušit ránu souběžně framykoinovým zásypem (z lékárny cca za 50 Sk) a potírat propolisovou tinkturou!(od včelaře). Rána se nesmí mastit, jen vysušovat. Mám s tím pozitivní zkušenosti v rodině i u dospělých osob - babičky. Držím palce, Petr

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.